Wpis z mikrobloga

W usa zcancelowali dr disrespecta za pisanie z 17 latką na każdej z możliwych platform (w tym #!$%@? go z własnego studia xD). Tymczasem w Polsce koneser wsadzania #!$%@? między cyce 14-latkom z bipolarem organizuje event na narodowym i nikt się nawet słowem nie zająknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@randomname1: serio ona miała 17 lat? Pytam bo Konopsky dał mocna narrację, że to pdf ( ͡° ͜ʖ ͡°)

/edit sprawdziłem i nie ma nigdzie napisane ile miała lat xD dobry reseeach jak Oskarek
  • Odpowiedz
@odyn88 ja też gdzieś przy szerszym opisie tej aferty czytałem, że miała 17 lat. Ale jak już @jasiutorpeda_tokozak zaznaczył - w USA każdy poniżej 17 lat w sprawach "okołoseksualnych" to nieletni, dlatego narracja Oskarka jest słuszna, aczkolwiek nierelatywna z naszym prawem. Co nie zmienia faktu, że porównanie tych dwóch spraw wygląda kuriozalnie. Dubiel sobie Zwyrola po sądach ciąga, Bakston organizuje PDFame na największym obiekcie sportowym w kraju, Stfuuu siedzi sobie
  • Odpowiedz
@CzarnoksieznikZKrainyOz a jeszcze kilka lat tamu w Watykanie wiek zgody to było 11 czy 12 lat.
I nie tyle, że jest traktowana nam nieletnia co ten czyn jest traktowany jako gwałt.
Nie sledze afery ale jestem ciekaw co on tam do niej wypisywał a Oskarek to #!$%@? chorągiewka co się ustawia do wiatru.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze dzięki za naprostowanie :) Co do Watykanu to wiem, #!$%@? akcja, ale czego się spodziewać po zboczeńcach w sukienkach. Co do "doktorka" to ponoć namawiał ją na spotkanie i pisał jakieś "sekstingowe" wiadomości.
Oskarek to chorągiewka, fakt. Ale stając odrobinę w jego obronie - wydaje mi się, że drama ze Zwyrolem czegoś go nauczyła. Co nie zmienia poczucia niesmaku, że nijak nie odniósł się do sprawy swojego jebniętego braciszka, którego
  • Odpowiedz
@CzarnoksieznikZKrainyOz tylko co innego jest napisać 'włożył bym ci #!$%@? między cycki gdybyś je miala' a co innego 'wylizał bym Ci muszelkę gdy ty dławiła byś się moja kiełbasa, moja żona nie ma już na mnie czasu ale twoje młode ciało mnie pocoaga'. Dlatego też ciekawe co tam się #!$%@?ło.
Drama że zwyrolem go nauczyła, że jak dziewczyna ma 14 lat i 11 miesięcy to ciśniemy chłopa a jak ma 15
  • Odpowiedz
@randomname1: Przecież Dubiel i Boxdel też dostali po łbie i to konkretnie, zaraz po wybuchu afery. Ten pierwszy jest zakopany medialnie, drugi do końca życia będzie kimś innym. Baxon tez dostal kicka ze "swojej" organizacji, kicka z mova i kicka z GBS. Wiadomo jak to potem bylo, ze to byly bezpieczniki (pewnie u dr to samo).

Myślisz że za pół roku, lub rok, doktorek nie wróci do main streamu? :)
  • Odpowiedz