Wpis z mikrobloga

W Argentynie spuścili się na linach do #bnt i przez dziurę, którą wywalili w ozdobnej elewacji wciągnęli go do środka budynku, powodując duże straty. Tamtejsze media bardzo chwalą swoje służby. Czy na prawdę ich działania były racjonalne? Zabezpieczyli go przed upadkiem i przywiązali do liny, więc dodatkowe wywalanie dziury w elewacji uważam za nadgorliwość i robienie z akcji ratunkowej show pod publikę.

#argentyna #banot #marcinbanot #wspinaczka #policja #strazpozarna #ciekawostki #wydarzenia #swiat
wigr - W Argentynie spuścili się na linach do #bnt i przez dziurę, którą wywalili w o...

źródło: IMG_6458

Pobierz
wigr - W Argentynie spuścili się na linach do #bnt i przez dziurę, którą wywalili w o...
  • 13
  • Odpowiedz
Powinien zapłacić za szkody i akcje


@paczelok: zapłacił... 100$ xD tak wycenili + oddał kamerę dla straży pożarnej
no i sobie nie wiedzie przez najbliższe 3 lata do argentyny. I nie ma materiału z kamerki osobistej
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
a jak niby inaczej mieli go w miarę bezpiecznie stamtąd ewakuować?


@darek-jg: Zabezpieczyć przed upadkiem i pozwolić mu wejść na górę. Ta dziura w elewacji mnie denerwuje xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
jezeli akcja ratunkowa strazakow byla pod publiczke, to jak nazwiesz wspinaczke banota (w koszulce messiego) mistrzu rozkmin

@model_wygenerowany_na_wykoppl: Ja piszę na inny temat. Motywacja Banota jest jasna. Chce mieć wiele wyświetleń i bardzo przeżył to, że zabrali mu kamerkę z nagraniem, więc wiadomo o co chodzi. Ja piszę o strażakach, którzy wywalili dziurę w elewacji budynku.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Vadzior: @paczelok: Dobrze by było, gdyby zakres działań podejmowanych przez służby był proporcjonalny do sytuacji. Za tę dziurę ktoś zapłaci i nie był to Banot.
  • Odpowiedz
@wigr: Pewnie za dziurę zapłaci ta firma Globant xd Ale to dla nich w sumie też stało się reklamą.
Chyba coś tam mówił, że oni na drodze cywilnej mogą jeszcze go ścignąć i wtedy może ten zakaz wydłużyć się do 8 lat.
  • Odpowiedz
Czy tam strażacy nie działali pod publikę jak Banot? Akcja dała początek serii reportaży jak ten.


@wigr: po pierwsze powinieneś sobie zdac wykopku jedno zasadnicze pytanie: kim ja jestem zeby oceniac prace strazakow? jezeli (zapewne) nikim wiec przestan sie produkowac bo to jest mega slabe. jezeli naprawde myslisz ze strazacy trenuja i ustalaja procedure pod publike to jestes prawdziwym .............. tutaj sobie sam wpisz
  • Odpowiedz