Wpis z mikrobloga

Mirki, jeśli mielibyście do wyboru trzy smartwatche, który byście wybrali? Polar Pacer Pro, Xiaomi Smart Band 8 Pro, czy Xiaomi Watch S1 Active?

Na co dzień używam smartfona od Xiaomi. Smartwatch potrzebny do pomiarów kalisteniki, sporadycznego nurkowania, biegania i najważniejsze codziennych pomiarów zdrowotnych. Zależy mi przede wszystkim na dokładności pomiarów.

Te droższe mając coś, za co warto byłoby dopłacić? NFC mnie nie interesuje. Któryś ma w appce pomiary treningów siłowych zbieżnych z kalisteniką? Czy np. do Polara dokupić czujnik do tętna?

Co polecacie?

#xiaomi #polar #smartwatch #smartfon #telefony #zegarki #pytanie
zalozycbukmacherkew_afryce - Mirki, jeśli mielibyście do wyboru trzy smartwatche, któ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-01 184316

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@zalozyc_bukmacherke_w_afryce: pzeczytaj recenzje tego polara na dcrainmaker.com
Strzelam ze polar bedzie mial najdokladniejszy pomiar, ale to nie jest smartwatch i nigdy nie bedzie. Powiadomienia i tyle.

Opaska moim zdaniem to bedzie najslabszy wybor, no chyba ze zalezy ci na mnimalnym urzadzeniu. No i nie ma wbudowanego gps, potrzebujesz telefonu.

Czemu akurat te?
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Na polara była promka na Zalando Longue, więc zamówiłem do testów. Potem kupiłem pod Xiaomi wydawało mi się, że najnowszą opaskę i teraz noszę te 8 pro, ale widzę, że S1 jest półkę wyżej. Z drugiej strony nie chcę przepłacać i płacić 1000+zł, bo wymieniam telefon w grudniu to dopasuje smartwachta do smartfona jaki wtedy wybiorę. Coś innego byś polecił?
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.