Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi kamerami na światłach na skrzyżowaniach? Wszystkie robią zdjęcia za przejazd na czerwonym? Ogólnie sytuacja wygląda tak że na skrzyżowaniu u mnie w mieście które było bez świateł od zawsze postawili parę dni temu światła no i... Zagadalem się i na pamięć podjechałem rozejrzałem się jak zawsze i było pusto więc jade a po chwili skaplem się że przejechałem na czerwonym.. Kamerki na światłach są białe, słyszałem że tylko te żółte nagrywają i z nich są mandaty jak to jest? #prawojazdy #motoryzacja #ruchdrogowy #mandat #swiatla #pytanie #kamery #skrzyzowanie #drogi #polskiedrogi #policja #kamerydrogowe
  • 9
  • Odpowiedz
@needer: Żeby to była kamera do mandatów musisz mieć znaki. Ale niezależnie od mandatu radziłbym ogarnąć styl jazdy, #!$%@? dość XD
  • Odpowiedz
  • 0
@trx87: po tym już się będę pilnował w #!$%@? bo stracha mi narobiło, wiesz jeżdżę tym skrzyżowaniem od 7 lat ponad.. Nawyki zostają a zagadalem się przy okazji
  • Odpowiedz
  • 0
@trx87: ale podobni te żółte rejestrują teraz czytam a białe są w razie wypadkow lub natężenie ruchu do zmiany świateł nie wiem jak jest naprawdę
  • Odpowiedz
@needer: W sumie kolorów nie znam, musiałbym się jutro przejechać u siebie obejrzeć te skrzyżowania co nagrywają, ale tam zazwyczaj jest specyficzna infrastruktura bo (przynajmniej u mnie) masz za skrzyżowaniem dodatkową kamerę, plus na tych słupach od świateł masz kamery w różnych kierunkach postawione.
  • Odpowiedz