Wpis z mikrobloga

@NaczelnyAgnostyk to zależy czego szukasz w sumie. Puby ? Są. Zajebiste restauracje? Są. Muzea (np. exploseum)? Są. Techno imprezy? Są. Największy park miejski w Polsce (Myślęcinek)? Jest. Wydarzenia kulturalne (opera Nova, MCK, drums foozje, ethnisy, festiwal animacji)? Są. Wyspa młyńska z plażą w centrum miasta? Jest.

To zależy czego szukasz w sumie
Nodafaq - @NaczelnyAgnostyk to zależy czego szukasz w sumie. Puby ? Są. Zajebiste res...

źródło: temp_file8787004967790778742

Pobierz
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: Do życia tak ogólnie to Bydgoszcz dla mnie jest TOP jeśli chodzi o miasta. Jakbym miał rozważać wyjazd z miasta w którym teraz żyję to pewnie wybrałbym Bydgoszcz albo Gdynię. Bydgoszcz jest w miarę kompaktowa, ma dużo terenów zielonych, jest dość ładnie i jest co robić i wieczorem w centrum i w weekendy jak chcemy sobie odpocząć w parku. No i samo położenie miasta jest takie, że jest blisko
  • Odpowiedz
@kefas_safek: właśnie z Mężem mocno zastanawiamy się nad przeprowadzką do Bydgoszczy (z Lublina), jesteśmy już niemal pewni, a takie komentarze tylko nas w tym utwierdzają :D
  • Odpowiedz
@akNe: do życia polecam opór, jeszcze też zależy od dzielnicy gdzie osiądziecie i gdzie macie miejsce pracy. Dookoła bardzo dużo lasów/puszczy, w centrum też nie ma tego #!$%@? wrażenia, że trzeba wszędzie biec i się spieszyć z kawką ze strabucks w ręcę. Ja jestem generalnie zdania, że w każdym mieście i tak operujesz w jakiejś bardziej kompaktowej przestrzeni na co dzień typu "praca, siłownia, podstwowe sklepy, dom, przestrzeń rekreacyjna" i
  • Odpowiedz