Wpis z mikrobloga

Staram się unikać day dreamingu. Wyobraźnia powinna czuć wstyd za to, że kreśli tak nieprzystające dla osoby mojego pokroju ilustracje. Niemalże codziennie dochodzę do wniosku, że ten proces jest wyczerpujący, nieprzyjemny i bezsensowny. Zbyt często w zwątpieniu mój umysł podsuwa mi obrazy za pomocą których dokonuję samozniszczenia. W moim przypadku tym co wywołuje poczucie największej samotności nie jest izolacja sama w sobie, lecz oddzielająca przepaść między światem rzeczywistym a wyidealizowanymi wyobrażeniami kreowanymi przez moją głowę. Zawsze w momencie powrotu czuję pustkę oraz uświadamiam sobie kim jestem, kim nigdy nie będę i czego nigdy nie doświadczę.

#przegryw #samotnosc
eisil - Staram się unikać day dreamingu. Wyobraźnia powinna czuć wstyd za to, że kreś...

źródło: bb

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 3
@eisil to jest najgorszy możliwy copying mechanizm, sobie można pomyśleć a tam niby to tylko marzenia, szkodliwe to nie jest, nawet zdrowe ćwiczy wyobraźnię i odciąga od gorszych rzeczy - a w praktyce możliwość przeniesienia się do lepszego świata w dowolnym momencie jest super destrukcyjne dla psychiki i życia, nawet #!$%@? alkohol w końcu delirka cię złapie i masz moment by przemyśleć i podjąć decyzję czy powinieneś kontynuować swój nałóg, a
  • Odpowiedz
marnujesz powoli swoje życie


@Sinti: a idź pan z takim życiem rządzonym przez losowość, niesprawiedliwym, pełnym bólu i rozczarowań
już lepiej uciec jak najdalej od tego ścierwa niż się szarpać o jakieś ochłapy, taplać w tym bagnie i niby po co? koniec jest taki sam niezależnie od tego, czy coś przeżyłeś w rzeczywistości czy w swojej głowie
przystanek_choroszcz - >marnujesz powoli swoje życie

@Sinti: a idź pan z takim życie...
  • Odpowiedz