Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie do osób pracujących/spędzających czas przed kąkuterem. Chce sobie kupić nowe krzesło, ale nie za miliony monet, tak do 400-450 zł. Nie potrzebuję nie wiadomo czego ot najważniejsze to zeby dla plecków było wygodnie, ale nie pogardzę regulowanymi podłokietnikami czy oparciem na głowę. Wchodząc na allegro i sortując po najpopularniejszych to co wyskakuje to dość tanie krzesłą w okolicach 350-400 zł. Opinie mają różne z przewaga pozytywnych, ale zdarzają się te negatywne i one najbardziej martwią. Chciałabym zapytać Was czy polecicie jakieś sensowne, ale będące w moim budżecie. Dla przykładu znalazłam to nie ma regulowanych podłokietników, ale to nie problem, rece i tak trzymam na biurku więc obejdę się bez tego bajeru.

Macie coś wartego polecenia ?

#pcmasterrace #pracabiurowa #gaming #krzeslobiurowe #krzeslogamingowe
  • 12
  • Odpowiedz
@Katiee szczerze? Pewnie poleca Ci markusa, ale moim zdaniem lepiej posprawdzać na żywo. I z własnego doświadczenia powiem, że lepiej zainwestować w krzesło ergonomiczne tak w okokicach 1k złotych. Bo ja te po 300-400 połamałem a te co mam używam nadal i nic nie pękło.
  • Odpowiedz