Wpis z mikrobloga

Już ponad miesiąc jestem wolny i naszły mnie takie przemyślenia po związku z samotna matka trójki dzieci.. Ja lvl 26 ona 34. Ona po przejściach, miała ślub potem rozwód potem kolejne kilka związków i z jednym dziecko ( najmłodsze) Trafiłem na najgorsza możliwa różowa w sensie z charakteru i ciałka była spoko no ale było jakieś ale... 3 córki ( ͡° ʖ̯ ͡°) i to właśnie zniszczyło nasz związek. Widywalismy się w weekendy u niej bo w tygodniu każdy swoja praca, obowiązki a mieszkaliśmy kawałek od siebie ( 30-40km) i jak dzieci były u swoich ojców lub u jej rodziców to weekend zajebisty cały dla nas, dużo sexu wspólnie spędzonego czasu, filmy itp byli wręcz idealnie. Ale gdy zdarzal się weekend że cała ekipa była w domu to poprostu dostawałem szalu. Dzieci w wieku 16, (13 lub 14) i 6 .. 6 latka była tak zazdrosna o matkę że masakra wiecznie jej pilnowała, spać chciała z nią cały czas mimo że miała mówione że jak ja jestem to ja śpię z mamą. Wieczne jakieś przychodzenie marudzenie o byle pierdoły, poprostu ciągle nam wchodziła do pokoju mówić jakieś randomowe głupie bez sensowne rzeczy. Ja już czasem miałem takiego #!$%@? że chciałem wyjść i pojechać do domu. Wiadomo w nocy #sex był jak zamknęliśmy drzwi do pokoju na klucz ale zdarzało się i tak że mała w nocy wstawała i lapala za klamkę.. Także no ta najmłodsza to tragedia według mnie ale ja dzieci nie lubię ogólnie to może też dlatego. Szukała zaczepki u mnie w łaziła na mnie lapala za rękę itp ale mi się to nie podobało, psociła się itp wyglądało to tak jakby chciała żebym zostawił jej matkę dla niej i #!$%@?ł xD kolejne dwie córki to mniejszy problem najstarsza bez szkodliwa ale średnia też często przychodziła i #!$%@? jakieś kocopoły co mnie tez wkurzalo. Ogólnie to przychodzenie 6 latki mojej różowej wogole nie przeszkadzało.. Nie widziała w niczym problemu jak mówiłem co mi przeszkadza w jej zachowaniu, widać że jej to odpowiadało a mi nie koniecznie, były nawet sytuacje że kładła się między nami i przytulała się co dla mnie było też trochę niezręczne. Ogólnie ona miała postawę taka że mój bombelek najważniejszy usługuje mu i robię to o co prosi ( co mnie mega #!$%@?ło) Po roku takiego "związku" Zakończyłem to mówiąc że to nie dla mnie i nie dam rady już tak dłużej. Myślę że to była najlepsza decyzja jaka podjąłem, najlepiej było wogole nie wiązać się z ta kobieta ale początkowo było to tylko fwb.. Przez pierwszy miesiąc czy dwa, później zachciało nam się coś więcej i to był mój błąd. Ogólnie pod koniec związku zaczęły się nagadywania że ona by chciała ślub, że może byśmy razem zamieszkali i to był już totalny red alert żeby uciekać nie wyobrażam sobie życia na codzień z tymi dzieciakami.. Także mam nauczke żadnych samotnych matek z dziećmi a kto nie wierzy to musi sam tego zasmakować. Warto słuchać jak ktoś ostrzega, ja nie posłuchałem i żałuję. Taką tylko na przyjaciółkę do seksu brać jak macie okazję. #zwiazki #dzieci #fwb #niebieskiepaski #rozowepaski #samotnamatka #samotnematki #seks #dzieciory #bombelki #sex
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@needer @needer nigdy w życiu nie wiąż się z samotną matką, przecież to debilizm jest. Będziesz wychowywał czyjegoś bękarta, łożył na niego i w zamian dostaniesz "nie jesteś moim ojcem" wcześniej czy później zakładając że pójdziesz w takie coś na serio.

Samotne matki to co najwyżej do fwb się nadają, ale tutaj też kwestia bombelkow będzie wpływać na jej dostępność etc. Totalny bezsens.

A co do zachowania najmłodszej - kompleks
  • Odpowiedz
  • 0
po wstępie o jej wieku, twoim, dzieciach, stwierdziłem że nie czytam dalej bo jest za gorąco. A niektórzy to dzbany.


@kosmita Ciesz się, nie doświadczyłeś tej przepięknej polszczyzny wypalającej zdolności językowe.

@needer Największym debilem to jesteś w tej historii ty. ¯_(ツ)_/¯
Niby czego oczekiwałeś skoro laska na dzieci, a najmłodsze ma sześć lat? xD
  • Odpowiedz
@needer: po co wybierasz matkę z dziećmi skoro ich nie lubisz? Robicie coś razem poza seksem? Próbuje zrozumieć tok myślenia autora i nie umiem.
  • Odpowiedz