Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Anonim bo aż wstyd ze swojego konta pisać. Ze względu na zmiany na binance zdecydowałem się przenieść swoje wszystkie swoje środki, a były nimi kryptowaluty arbitrum i trx. Zacząłem od arbitrum. Wybrałem monetę arb, sieć arbitrum one i skopiowałem adres portfela. Kryptowaluty dotarły. Teraz przyszła pora na trx. Wybrałem monetę trx, sieć bep20 i w tym momencie powinienem był skopiować adres portfela trx, a tego nie zrobiłem (w tym momencie nie wiem czy zapomniałem skopiować czy może myślałem że skopiowałem a jednak tego nie zrobiłem, mniejsza, stało się). Transakcja ze strony binance zakończona, ze strony bscscan również. Binance umywa ręce, pisałem do tronix, ale wątpię że odpiszą i cokolwiek zdziałają, a bybit daje sobie na odpisanie dwa tygodnie. Teraz pytanie - czy ja jestem w stanie w jakikolwiek sposób te krypto odzyskać? Wartość niestety niemała. Wiem, że w przypadku podania błędnego adresu środków nie da się odzyskać, ale ja podałem jakby swój adres tylko innej monety

#binance #bybit #kryptowaluty



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak to była duża kwota to tym bardziej się dziwię że nie pusciles pierwszego przelewu testowego jak to robisz pierwszym raz, no nic stało się pisz do supportu może coś się uda zrobić
  • Odpowiedz
No cóż, współczuję. Sytuacja typowa dla tradingu gdzie odchodzi się od planu, bo rośnie ego i wierzymy, że wiemy lepiej.

Sama też miałam błędy, choć nie tak duże.
U mnie stosuje parę prostych metod by temu zaradzić. Ja sobie to wyobrażam, że jestem pilotem i co-pilot siedzi obok z manualem i po kolei sprawdzamy systemy pokładowe zanim rozpocznie się lot.
Jak chcesz to napisz na priv.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie czytam szczegółów, ale tak to jest jak Zetki bawią się w inwestorów, to moje pierwsze skojarzenie. Old money inwestuje w nieruchy i spółki dywidendowe i kontrakty terminowe na surowce itp. Ja bm nie tykał jakichś szerzej nieznanych krypto.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tutaj sprawa jest trochę skomplikowana. Zakładam, że wysłałeś trx na ten sam adres co arb. jeśli tak to w portfelu od arb powinna być gdzieś opcja eksportu klucza prywatnego. Ten należy potem zaimportować do metamask i dodać sieć BSC.
a jeśli ten portfel od arb to jakiś multiwallet to w ogóle powinno się tam po prostu dodać adres bsc oparty na tym samym klluczu prywatnym.
  • Odpowiedz