Wpis z mikrobloga

@0caffe: przecież ta nakrętka z oryginalnego Frugo sprzed ponad 20 lat to już dawno zgniłaby. To pewnie nowa nakrętka z tego Frugo co to zaczęli ostatnio znowu produkować.
  • Odpowiedz
@0caffe: w Polsce jest jakiś dziwne przyzwolenie na wyrzucanie metalowych kapsli i nakrętek na ziemię (analogicznie petów)

Wczoraj #!$%@? jakiegoś wykończeniowca z budowlanki co w centrum Krakowa tak se wyrzucił

Nosz kur.. potem z moich podatków MPO musi to sprzątać
  • Odpowiedz
@0caffe: Piłem niedawno Frugo i smakuje to obecnie jak najgorszy syf. Obecnie smakuje jak najtańsza rozmajona woda z cukrem i szczerze to dziwię się, że oni się jeszcze utrzymują przy takiej jakości produktu.

Plastikowa butelka 500ml za 3-4pln gdzie ponad 10 lat temu gdy powróciło Frugo to kosztowało 2-3pln na 250ml i 5pln za 500ml jeśli dobrze pamiętam. No i wtedy to naprawdę smakowało, z czasem wracały kolejne smaki oraz
  • Odpowiedz
przecież ta nakrętka z oryginalnego Frugo sprzed ponad 20 lat to już dawno zgniłaby. To pewnie nowa nakrętka z tego Frugo co to zaczęli ostatnio znowu produkować.


@Login_login: Ja nie chcę Ci psuć humoru, ale Frugo wróciło w 2011, także średnio "ostatnio". xD
  • Odpowiedz