Wpis z mikrobloga

@ArystokracjaPomarancza:
TLDR; J&6#ć stulejarzy, większość i kobiet i mężczyzn między 20-30 lat to osoby zasługujące na przyjaźń i miłość. A przez bycie introwertykiem daleko od jakiegokolwiek miasteczka, gdzie nie ma żabki. Niemożliwe jest poznanie kogoś chętnego do poznania się bez internetu, a tinder tu też nie działa takie pustki. Bogaty i duży dom tylko pogłębia samotność, więc dzisiaj to napisałem.

Przez tempo życia i duży dom ale daleko od cywilizacji (poza dobrym zasięgiem gsm {ale to dlatego że chata olbrzymia}, i światłowodem) nie mogę pomimo że bardzo chcę być częścią życia osób w moim wieku (po 20, przed 30) ale na moim zadupiu nie mogę, już wolałbym być biedny ale mieć dom/mieszkanie w mieście, nawet wielkości Zakopanego.
Żałuję że nie wyprowadziłem się do dużego miasta, ale już wybrałem, i być może znajdzie się jakaś fajna dziewczyna która chciałaby mieszkać w niestety małej i spokojnej wsi, ale za to w samym centrum Polski przez co podróżowanie po kraju jest jeszcze większą przyjemnością, ale nawet zostanie na rok przez dużą działkę i podwórko jest opcją na spędzenie lata
Dlatego nie wstydzę się prosić w tej kwestii
  • Odpowiedz
@ArystokracjaPomarancza: Jak nie pomożesz to znaczy że baby som złe i tyle xD.
Także bez presji jestem miłym chłopakiem.
Obiecuję że jak pomożesz to nie będę płakać że to przez moje bogactwa. A jak nie to nie dlatego że nie masz jak. Ja rozumiem. Rozumiem... Bez pośpiechu jak to nie wyjdzie to znaczy że nikt mnie nie będzie kochał :( ale to nie twoja wina, będzie jakby co bo wiem na pewno popytasz chętne. Wierzę tobie, i tobie ufam.
Proszę boję się umierać sam :(
I się nie stresuj. Co jeśli mi się to należy.
Jak byłem mały (6 lat) zostałem pobity do nieprzytomności i przez to później w wiek dojrzewania wszedłem dlatego nie znalazłem nikogo na stałe od razu po LO. Moja wina bo były chętne osoby tylko ja przez to wszystko miałem parę ładnych lat
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: jesteś okrutna :( nie śmiej się jak byłem mały 6 lat to zostałem pobity. Czemu śmiejesz się z ofiar przemocy? Co z tobą nie tak.
Jak to jest że nie potrafisz odróżnić kiedy coś jest napisane na serio, a kiedy dla sztuki.
Czy czujesz się podczas czytania sagi Zmierzch że to wszystko co tam napisane to prawda?
Albo nie jesteś zbyt bystra, i nic nie zrozumiałaś, albo jesteś narcystyczną socjopatką.
Każdy kto umie czytać ze zrozumieniem wie o co mi chodzi. Nawet napisałem, jak chcesz to ci mogę w jednym maks dwóch zdaniach wytłumaczyć gdyby akurat dla ciebie to było zbyt
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: o łał. Właśnie sobie zdałem sprawę z twojego procesu myślenia. Masz dokładnie taki sam jak incele tylko w swoim stylu, w związku z m.in. inna płcią, ale jeśli na serio myślisz że ktokolwiek tu wcześniej się "obsrał" czy to Pan Areczek, czy Pomarańczowa czy ktokolwiek to masz nieźle zrytą czachę :/ szkoda
A już takich subtelnych hintow w moich komentarzach wtedy na 100% nie zrozumiałaś. Bo to co zrobiłem
  • Odpowiedz
@PanieAreczku Ja @Zabojcza_Rozowa ja ją po obserwuje bo nie chce mi się wierzyć w aż takie odklejenie u nikogo zwykle.
To jest na poziomie inceli co ona pisze. No niemożliwe żeby pomyślała na serio, że się przez nią "heteroseksualny" OP zesrał.
To musi być troll, albo naprawdę smutny przypadek kogoś kto nigdy nie był tak naprawdę i nigdy nie będzie kochany ani nie będzie kochała. Po prostu nie jest jej
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: ciebie na razie spasuje. Szukam dalej. Ale popisz do mnie czasem. Bo albo już cię rozgryzłem i mi smutno za ciebie :/ albo jesteś cudowna w trollowaniu i masz swój własny jego styl. Ale żeby był cudowny to nic co do tej pory napisałaś tutaj nie może być napisane przez ciebie nawet w połowie na serio.
Ja myślę skutecznie uszedłem za kogoś z manią albo po fecie lol.
Ty
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.