Wpis z mikrobloga

@Szarmancki-Los: Na przykładzie tej piosenki. Jak to jest w sumie, że jest ogrom piosenek których praktycznie nie znamy lub są bardzo rzadko puszczane ma po 184 mln wyświetleń jak tutaj czyli w cho..bardzo dużo zwłaszcza jak na te stare kawałki a bardzo duża część popularnych piosenek u nas ma po kilka milionow wyświetleń lub mniej dosłownie często mam tu na myśli zagraniczne.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: bo u nas country nie jest popularne, w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych. Tak samo jak pewnie w takich Chinach są piosenki które mają kilkaset milionów wyświetleń, a u nas prawie nikt o nich niesłyszał bo mało kto słucha takiej muzyki.
  • Odpowiedz
bo u nas country nie jest popularne,


@Szarmancki-Los: To jest country, możliwe nie chcę negować. Chociaż sam absolutnie nie określiłbym nigdy tej piosenki tym gatunkiem muzycznym, mi to przypomina bardziej typową piosenkę która leciałby na MTV 16 lat temu na przykład. Chociaż w Europie też mamy takie przypadki, na przykład Dhurata Dora o której większość ludzi w Polsce pewnie totalnie nigdy nie słyszała a ma ona na przykład 852 miliony
Cztero0404 - >bo u nas country nie jest popularne,

@Szarmancki-Los: To jest country,...
  • Odpowiedz