Wpis z mikrobloga

Generalnie koło dzyndzla mi lata czy będą niedziele handlowe czy zostanie utrzymany zakaz handlu w ND. Naprawdę nie stanowi to dla mnie większej różnicy. Natomiast jak widzę, że "hiper-liberalna, wolnorynkowa" Konfederacja spod znaku paróweczkowych teorii jest za utrzymaniem zakazu handlu w ten dzień i jeszcze powołuje się na "zgniłe" Niemcy, Austrię, Belgię czy Francję, bo tam jest zakaz albo ograniczenia w handlu w. A które przecież są największymi wrogami "rozsądnego konserwatyzmu" i są rugane przez k0nfiarstwo na co dzień. To po prostu mam bekę z tych hipokrytów. Nawet nie tyle z samej Konfederacji. Co z oszołomów "#!$%@?ących" salta, żeby obronić ten pokręcony tok myślenia ich idoli.

Krul to przynajmniej konsekwentnie bronił paróweczkowego kapitalizmu i najbardziej powalonych teorii z nim związanych. A tutaj kato-zamordyści nie są za zakazem handlu, ale jak kościółek sobie tak życzy to w sumie są. No co najwyżej wstrzymają się od głosu, żeby nie narazić się katabasom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji #niedzielahandlowa #handel #konfederacja #neuropa #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
@Lambo994: Dziadek lekka pedofilia przynajmniej był konsekwentny. A potem kuce go zdradziły xD Żałosne typy, ale w piekle zdrajcy mają własny krąg piekielny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 97
@Jariii: Dokładnie. Dziadek był walnięty, ale pamiętam jak 10 lat temu będąc maturzystą samemu byłem kucem. I wówczas mimo tego, że Korwin był jaki był. To wokół jego osoby i KNP kręciło się multum inteligentnych małolatów z LO i Politechnik, którzy byli naiwni z racji wieku. Natomiast przyświecały im idee libertarianizmu, kapitalizmu, wolności do picia, palenia czego sie chce itd. Z dzisiejszego punktu widzenia to było pokręcone, ale wtedy rzeczywiście
  • Odpowiedz
@Lambo994: Z tą konsekwencją Krula to też tak nie za barz, pitolił całe życie o kapitalizmie, wolnym rynku, braku interwencjonizmu, itd. a z drugiej strony od dawna był mocno skrzywiony w stronę prawdziwej ostoi tych wartości, Federacji Rosyjskiej. XD

Nie mówiąc o tym, że zawsze był chyba bardziej kolektywistą niż wolnościowcem tak naprawdę.
  • Odpowiedz
@Lambo994: Mózgi przeżarte religią, łby wyprane od małego dzieciaka - to jest przerażające. Mentzen najlepszym przykładem, cała logika z miejsca wylatuje przez okno gdy tylko mowa o "matce boskiej"

Brzydze sie nimi za szmacenie i kompromitowanie idei faktycznie wolnościowych.
  • Odpowiedz
Dzisiaj Konfa to nic innego jak przybudówka PiS dla młodych. Zamiast kapitalistów, libertarianów i paróweczkowych ekspertów wolnego rynku z LO czy Polibudy, kręcą się wokół tego przygłupy wystające z piwem pod blokami całe dnie. Narodowcy, kibole i cała reszta oszołomów z których większość ledwo składa litery w wieku 20 lat.


@Lambo994: Teraz już nie stoją pod blokiem, tylko oglądają Kanał Zero i próbują się dodzwonić do Krzysia
  • Odpowiedz
@Wszebor Król z racji wieku zaczął odjeżdżać parę lat temu i tyle. niestety zamiast zejść ze sceny to do reszty skompromitował ideę wolnościowa. Dobry z niego był felietonista, ale żaden polityk czy organizator. A teraz to już szkoda strzępić ryja na te przybudówki pisowskie
  • Odpowiedz
Krul to przynajmniej konsekwentnie bronił paróweczkowego kapitalizmu i najbardziej powalonych teorii z nim związanych


@Lambo994: Z tym, że on mówił, że nie ma nic przeciwko zakazowi handlu w niedziele, bo handel w niedzielę, to dylemat więźnia, jak wszyscy handlują, to wszyscy muszą dodatkowo zatrudniać pracowników, płacić za prąd, ogrzewanie itd. Jak jest zakaz to firmy oszczędzają pieniądze, a ci klienci którzy by przyszli w niedzielę i tak przychodzą w sobotę.
  • Odpowiedz
  • 0
"generalnie koło szynszyla mi lata.."


@Sisal: Dokładnie tak. Jeśli dalej będzie zakaz nie będę płakał jak niektórzy, że hurr durr. Pracują po 2137 godzin w tygodniu i tylko w ND mam czas na zakupy. Natomiast hipokryzja "folnościowców" po prostu razi. Jesteśmy za wolnym wyborem, za przedsiębiorcami, za wolnością do obrażania innych poglądów, ale jak pojawi się kościółek albo Matka Boska to cały wolny wybór znika. Wtedy nie wolno handlować w
  • Odpowiedz