Wpis z mikrobloga

#kononowicz @bezpravkano207
Boguś, Boguś, mój Boże, gdzieś Ty się zapodział, dlaczego milczysz? Rąbiesz drewko ciupaskom w letnich kierpcach i w koszulce -włoskiej żonobijce- do swojej drewutni przy górskiej chatce, aby się odciąć od Wypoku? Wypok pamięta, coś naobiecywał przed rozprawą ze Salkomirem, że opublikujesz kilka smaczków, a jedyne co zrobiłeś, to przyfarmazoniłeś dwa fejk niusy. 1, że niby Dławeķ nie przybył, a okazło się, że jedynie się spóźnił 5 min. 2, żeś niby widział, jak Marian loguje się na sali sądowej na Wypok z konta Czika Kiri xDDD i żeś gadzie nagonkę na mnie rozpętał na tagu. Boguś, tyle razy manipulacje i kłamstwa przysparzały Ci kłopotów w życiu, czas coś zmienić. Stań w prawdzie Boguś, odważ się na akt ekspiacji - zamknij konta społecznościowe, nie kłam ludziom. Idź na 10 lat do klasztoru, odpokutuj synu.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 3
@pyczasty: Olo 0.7 czasem prawdę powie. Tamten wpis o imitacji i byciu sługo-utrzymankiem żony Pisówki to złoto byli. W gruncie rzeczy to niespełniony i zagubiony człowiek. Marzył o dziennikarskim Pulitzerze i redaktorskiej karierze, a skończyło się na byciu dziennikarskim rekordzistą w swoim województwie jeśli chodzi o ilość pozwów sądowych od prywatnych osób, firm i instytucji za publikowane w przeszłości kocopoły i POmówienia.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri:

Marzył o dziennikarskim Pulitzerze i redaktorskiej karierze, a skończyło się na byciu dziennikarskim rekordzistą w swoim województwie jeśli chodzi o ilość pozwów sądowych od prywatnych osób, firm i instytucji za publikowane w przeszłości kocopoły i POmówienia.


PO prostu lubi być laureatem nietypowych nagród w swojej dziedzinie. Normalny chłop, normalnie się wypowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@TysiacOsobowosciRudego: Zawsze to samo, toleruje się was i nie zgłasza, mimo że sobie pozwalacie. Z czasem coraz bardziej wyrabiacie. Ja nie Marian, ale za matkę i śmietanę warto Cię zgłosić, byś i w przyszłości innym użytkownikom takimi tekstami nie sypał. Jakaś higiena musi być.
  • Odpowiedz
  • 0
@ehhhhh_: Masz częsciowo rację i rację, choć to niczego nie zmienia. Gorący dzień był wczoraj na tagu, Czika mógł coś pomylić, ale nie zmienia to niczego. Choć prawda najważniejsza, doceniam Twoją troskę o szczegóły.
1. Tak, w sumie prawda, że oluś to napisał, ale to Bogutek mu sprzedał fejk inf. Winy Bogutka to nie zmniejsza za sianie fejków, a w tym przypadku rownież Grajewiak dał się zrobić w bambuko i
  • Odpowiedz