Wpis z mikrobloga

Mirki i mireczki... Jaki macie pomysł na rewanż na po.ebanej sąsiadce, która drugi raz oblała samochód mojej kobiety starym olejem za to, że parkuje w miejscu gdzie jej córka parkuje? Dodam, że miejsce jest publiczne, nie jest zarezerwowane ani nic z tych rzeczy i zawsze (jak jest wolne) jak podjeżdżamy do jej rodziców to tam parkujemy bo to jest normalne ogólnodostępne miejsce parkingowe.

Babeczka mieszka na parterze... co trudno usuwa się z okien?

#sasiad #rewanz #zemsta #sasiadka #idiotka
  • 17
  • Odpowiedz
@rav3k: Jej corka parkuje powiadasz?

Kartka za wycieraczka jak bedzie parkowac "prosze porozmawiac z mamusia bo komplet opon jest dosc drogi - lakier tez"
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GorinNoSho82 niestety jest to kamiennica wiec kamer nie ma, kamerka w samochodzie nie załapała momentu (za małe uderzenie), policja była za 1 razem i nic nie zrobiła bo nikt nie widział tego czynu a sąsiadka się nie przyznała.
  • Odpowiedz
  • 0
@user_no_4: Nie myślałem o tym żeby córce robić problem, pewnie sama by potępiła takie zachowanie swojej starej ;) Kobieta mieszka na parterze to może by jej tak.... okna zamalować w nocy?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GeDox dlatego pytanie czy się trudno zmywa i co się stanie? Nie chce elewacji budynku uszkodzić czy coś w tym stylu, chce się jej odgryźć bo jak się okazało to już 3 nie 2 raz i 2 razy policja nic nie zrobiła.
  • Odpowiedz
@rav3k: to środek wysoce żrący. Łatwo się zmywa, ale musisz zrobić to od razu, inaczej pozostaną plamy albo zacieki, których się nie pozbędziesz. Ja przypadkiem oblałem lampę no i lipa.
  • Odpowiedz