Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak miałem z 17 lat i PiS wtedy zaczynał dopiero rządzić po rządach PO i jak wtedy PiS usunął gimnazja, a przywrócił 8 kl podstawówki, no to fb trafiłem na post i tam wyraziłem swój pogląd, że to w zasadzie problemu patologii polskiego szkolnictwa nie rozwiąże, bo czy uczeń pójdzie rok później czy rok wcześniej do szkoły ponadpodsrawowej, to nie zmieni to nic tylko tyle, że wrócimy do czasów PRLu, ale stricte systemu nauczania to nie zmieni, bo to trzeba zreformować system edukacji tak by nauczyciel robił te 40 godz tygodniowo, a nie 2 godz dziennie tylko ¯\(ツ)/¯ no i adekwatne do jego stopnia podwyżki - tak by był normalnie wynagradzany za swoją prace i sie rozpętała pod moim wpisem gównoburza wiem, że wtedy mój komentarz zebral z jakieś 300 lajków xD no i jakiś typ sie zesral do mnie, był biernoagresywny i z powodu braku argumentów zaczął mi prześwietlać profil, a że mialem wtedy widoczną liste znajomych, to zacząl wypisywać do nich, nawet do mojej siostry i zaczął mnie obgadywać i obrazac, potem do mnie ludzie pisali w tym siostra, że ten typ do nich pisał. Co o tym sądzicie w ogole? xD od tamtej pory profil na fb mam zablokowany i brak zdjęcia profilowego, bo do profilówki też sie przypoeprzaja jak nie maja argumentów

#heheszki #facebookcontent #pytanie #polska #polityka #edukacja
  • Odpowiedz