Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: e tam, ograniczenia - sam mam węża w kieszeni i oszczędzam, na czym mogę, np. pilnuję, by prądu używać w tańszych taryfach do tego stopnia że rodzice mają mnie za świra i nawet są tym moim dusigroszeniem #!$%@?. xD Już tak się do tego przyzwyczaiłem, że chyba nigdy nie nauczyłbym się wydawać pieniędzy - jak normicy - na jakieś bzdury. Jak mi wujkowie czy ciotki dają stówę na piwo
  • Odpowiedz
Podejrzewam że większość neetów ma spore ograniczenia ze strony rodziców


@anonanonimowy321: Ja w pracy miałem dużo ograniczeń dawanych przez normików. A w domu bardzo mało ograniczeń, wystarczy innym nie wchodzić w droge.

A więc, w mojej sytuacji to paradoksalnie jest odwrotnie niż ty mówisz.

@RandomowyTyp 20k to nie tak znowu bardzo dużo w kontekście neetowania.
  • Odpowiedz
@soyunmago: chuop niczym Diogenes z Synopy już prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

też nie mam dużych potrzeb, pieniądze wydaję głównie na części do PC, który jest dla mnie jak żelazne płuco dla chorego na polio xD przy moim trybie życia z taką rentą 1600 zł to jeszcze bym pewnie sporo odkładał, bo ja autentycznie nie chcę nic oprócz świętego spokoju xD
  • Odpowiedz
@przystanek_choroszcz: true story, takie 1600 zł to marzenie - też by mi jeszcze zostawało. Jako ciekawostkę dodam wspomnienie, że gdy w 2011 rodzice zostawili mnie na 1,5 miecha samego w domu, to zaopatrzyli mnie w kasę. Gdy wrócili zostało jej tak dużo, że... zamiast pochwały dostałem ochrzan za to, że niby głodówkę sobie fundowałem. ¯\(ツ)/¯ A mi to po prostu wystarczało, nie wiem, czekoladę to sobie może raz albo
  • Odpowiedz