Wpis z mikrobloga

Ta mityczna patologia z Dziesiątej i Tatarów już dawno wyemigrowała. W tej okolicy można spokojnie sobie iść po nocy z otwartym piwkiem w ręku, a przejeżdżający radiowóz się nawet nie zatrzyma. Gdzieś w centrum to by od razu ganiali za tobą.
  • Odpowiedz
@Damianooo_421: Powietrze może być gorsze niż np. na Czechowie czy w okolicach Gęsiej, bo tuż obok i to po zachodniej stronie masz różne zakłady przemysłowe (smród przez cały rok) plus okolice Krochmalnej gdzie w domach możesz się spodziewać palenia opon w piecach
  • Odpowiedz
  • 0
@dr3vil Koleżance kilka lat temu na Kunickiego na przystanku nóż do gardła przystawiali, dziewczyna chodziła kiedyś do liceum na dziesiątej, to mówiła, że pół klasy to kompletna patola, więc stąd moje lekkie obawy ()
  • Odpowiedz
@Damianooo_421 elo, mieszkam w okolicy niecałe 2 lata, przy zakupie mieszkania też miałem obawy, ale cena mnie przekonała xD Z tych opowieści nic nie zostało, wielokrotnie wracałem w nocy z miasta pokonując całą Kunickiego aż do Wyścigowej i ciężko jakichś Sebków spotkać w ogóle, jakieś żule niegroźne co najwyżej. Podobnie Nowy Świat i uliczki jednokierunkowe typu Czeska, Spacerowa, Piękna etc, można łazić bez strachu. Jak @czykoniemnieslysza wspomniał - powietrze w
  • Odpowiedz