Wpis z mikrobloga

  • 0
@jurii: Czytałem o tym, ale jakoś nie wyobrażam sobie tego w drinku. Białko z jajka ma jednak dość neutralny smak, a woda z ciecierzycy już jakiś smak raczej posiada. Choć fakt, nie próbowałem, zawsze szła w zlew xD
  • Odpowiedz
  • 0
@GdzieJestBanan białko też ma smak, a ta woda go nieźle udaje. Zasadniczo jak nie wiesz, to się nie zorientujesz, plus nie ma innych na tyle łatwych do dostania zamienników tu, gdzie podałeś. Białko odpada przez alergie? Jeżeli tak, to alergik nie powinien być zdziwiony, to zamiennik często przez nich stosowany
  • Odpowiedz
  • 0
@jurii: Muszę spróbować w takim razie.
Nie, nie alergik, po prostu będę robił drinki dla kogoś, kto smak Sour doceni, ale niekoniecznie chce w drinku białko z jajka. Dla kogoś, kto nie jest zorientowany w temacie, białko jest dość kontrowersyjnym składnikiem. A zupełnie go pomijać nie chcę, bo jednak z dodatkiem białka koktajl ma fajną teksturę, o wiele przyjemniej się go pije.
  • Odpowiedz
  • 0
@GdzieJestBanan e, to zrób z białkiem i nie mów, że to białko:) kup sobie białko w kartonie, są takie barmańskie. Nie musisz przecież tłuc skorupki na oczach pijącego;)
  • Odpowiedz