Wpis z mikrobloga

Przez normików pokroju notesa usunąłem konto i do teraz mam lęk przed zwierzaniem się tutaj z problemów. Problemy mam na tyle duże że bardzo wstyd mi o nich pisać bo na tle funkcjonującego społeczeństwa wygląda to bardzo słabo. Wcześniej normictwo potrafiło zakładać multikonta i dogryzać mi na wszelki możliwy sposób + do tego próby stalkingu. Ludzie co dużo skrollują tag może domyślą się kim jestem po tym co napisałem. To jest chore że ktoś przescrollował cały mój profil wzdłuż i wszerz i później wytykał mi każdą porażkę, a jak czarnolistowałem to zakładał nowe konto xDD i w dodatku używał mnie do tworzenia swoich fantazji o wyjściu z przegrywu. A skąd się takie fantazje w ogóle biorą? No stąd że fake przegrywy failed normiki zakładają konta podczas depresji utrożsamiając się z tagiem przegryw, a jak z depresją wygrają to nagle zaczyna dobrze iść w życiu, pisza o sukcesie i usuwają konta i tyle ich widział. Później tylko #!$%@? normictwo robi multikonta na ich temat i pisze kroniki o ich życiu żeby jeszcze bardziej dopieprzyć przegrywom.

Ja już nic więcej tu o swoim życiu nie napiszę bo jedyne co mnie spotka to szyderstwo takie same jak w prawdziwym życiu. Ha tfu na bogoli imperialistycznych IT masterów co pozorują się na przegrywów i wbijają szpilki w ludzi co i tak są zadręczeni przez życie. Pozdrawiam z tego miejsca trucelstwo na tagu co się jeszcze trzyma i nie dawajcie się #!$%@?ć normikom.

#przegryw #depresja #nerwica #neet
  • 10
  • Odpowiedz
Ja już nic więcej tu o swoim życiu nie napiszę


@TruecelZzaSwiatow: Możesz pisać, ale bez żadnych szczegółów. Też chciałbym wiele napisać, wyrzucić to z siebie - jednak miałbym podobny problem. Opowiadam, ale na tyle ile moge.

Pozdrawiam z tego miejsca trucelstwo na tagu co się jeszcze trzyma i nie dawajcie się #!$%@?ć normikom.


Dzięki. Też sie trzymaj se. Bądź tu i nie pokazuj słabości, bo zaczną to wykorzystywać.
  • Odpowiedz
@TruecelZzaSwiatow: powiem to jako stary przegryw, ludzie to często sępy. Które chcą rozerwac Twoje martwe przegrywowskie życie. Pośmiać się i wyśmiać. W innym otoczeniu powiedziałbym: hoooya w to wbijaj, ale my jacy jesteśmy wiemy.
Nie daj im satysfakcji, wystarczy
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.