Wpis z mikrobloga

Do wszystkich łbów, którzy uważają, że to gościu pajacujący prowokował, a rowerzysta się tylko bronił. Nasze sądy potrafią uwalić kogoś, kto faktycznie bronił się przed napastnikiem za przekroczenie granic obrony koniecznej. Tutaj chłop tylko jakieś głupie teksty rzucał, a na odczepne dostał gazem, butem w nogę i (w tym momencie to on przystępuje do faktycznej obrony koniecznej...) po czym, dostaje parę razy nożem.

Typowy psychopata, który tylko czekał na możliwość użycia broni białej.

No i nie #!$%@? mi o instynkcie samozachowawczym, bo 99% takich sprzeczek w Polsce kończy się co najwyżej obitą mordą. Mało kiedy znajdzie się #!$%@?, co w takiej sytuacji zacznie dźgać nożem. Kiedyś mówiono "ryj nie szklanka". Dzisiaj, bo robi się jakieś dziwne pozwolenie, faktycznie lepiej do nikogo nie startować, bo nożem potraktuje, jak na jakimś #!$%@? dzikim zachodzie.

Nie ma żadnego wytłumaczenia na wyciągnięcie noża w takiej sytuacji i taki człowiek powinien resztę życia spędzić w pierdlu. Bo o ile #!$%@? jest w ogóle #!$%@? się na mieście, o tyle wyciąganie noża, czy innego sprzętu, to już totalna abstrakcja.

#krakow
  • 9
  • Odpowiedz
@zaxom: oczywiście że tak.
mamy takie prawo na jakie zasługują p0laki.

Ile to spraw było że kolega z którym jakiś typ miał zatarg "zapraszał" do mieszkania na "pogodzenie się" i wódeczkę.

Cierpią tylko normalni goście co faktycznie znajdują się w niebezpiecznej sytuacji nie mają wyjścia
  • Odpowiedz
  • 1
@Meanwhile_: bo mnie zdumiewa wykopkowa mentalność. rzadko w takich sytuacjach zabieram głos, ale tak jak uważałem, że chłop autobusem nie może rozjeżdżać patusów w Katowicach, tak i tutaj... nie można z byle sprzeczki wyciągać noża i kogoś nim dźgać. jakkolwiek by się to niektórym troglodytom zgadzało mentalnie
  • Odpowiedz
@zaxom: Ja też jestem w szoku co ludzie to #!$%@?ą za głupoty, ale dla niektórych jak widać głupi tekst to powód żeby komuś #!$%@?ł 7 kos w klatkę piersiową
  • Odpowiedz
@Meanwhile_: bo to bardzo istotna sprawa. Jak typ z nożem nie zostanie porządnie ukarany to będzie piękny znak dla patusów że można nosić noże i ciąć sobie ludzi, a to znowu będzie znakiem dla normalnego obywatela że warto nosić gaz (albo też nóż) i tak dalej i tak dalej i skończymy jak wersja beta USA tylko zamiast strzelać się przy byle okazji to każdy będzie się gazował albo ciął nożami.
  • Odpowiedz
znak dla patusów że można nosić noże


@Hazzy90: a co złego jest w noszeniu noża? Ja mam w plecaku nóż od zawsze; obecnie 3 różne; narzędzie jak każde inne. Nie rób paranoi, bo zabić można wszystkim, z gołymi rękami włącznie.
  • Odpowiedz
Kiedyś mówiono "ryj nie szklanka". Dzisiaj, bo robi się jakieś dziwne pozwolenie, faktycznie lepiej do nikogo nie startować, bo nożem potraktuje, jak na jakimś #!$%@? dzikim zachodzie.


@zaxom: kiedy były te piękne czasy, że ludzie dawali sobie po mordzie i nikt nie używał niebezpiecznych narzędzi? W ogóle masz jakiekolwiek potwierdzenie tych słów, czy są to twoje wymysły?

Od 2002 do 2021 coroczna ilość zabójstw, usiłowań, rozbojów z użyciem niebezpiecznego spadła
  • Odpowiedz
Do wszystkich łbów, którzy uważają, że to gościu pajacujący prowokował,


@zaxom: jak dla mnie mówienie do kogoś "no uderz mnie" to prowokowanie do uderzenia mnie.
  • Odpowiedz