Wpis z mikrobloga

Morał jest taki, że głupie żarty w internecie mogą być potraktowane przez niektórych bardzo poważnie w prawdziwym świecie. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kartofel: A to nielegalne cykać fotki w miejscu publicznym?
Legalne.
Udostępnianie bez możliwości identyfikacji osoby też legalne.
  • Odpowiedz
@Chad_ze_stulejka @bukimi
To każdego rodzaju niepożądane zachowanie, którego celem lub skutkiem jest naruszenie godności osoby fizycznej i stworzenie wobec niej zastraszającej, wrogiej, poniżającej, upokarzającej lub uwłaczającej atmosfery.

Myślę, że średnio rozgarnięty prawnik szybko by to wytłumaczył. Oczywiście można z tym polemizować, ale wolałbym nie robić tego na sali sądowej. Pamiętajcie mireczki, wasza anonimowość w internecie jest waszym złudzeniem. Gdyby ktoś zrobił screena z tego wpisu i zgłosił gdzie trzeba mogłoby
  • Odpowiedz
Miałem na studiach typa który miał takie hobby i całą kolekcję zdjęć oraz do tego uwaga LUSTRZANKĘ Z TELEOBIEKTYWEM. Raz nam to zaczął pokazywać na domówce. Mam nadzieję że OP troluje ale tacy ludzie są wśród nas ()
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś zrobił screena z tego wpisu i zgłosił gdzie trzeba mogłoby być ciekawe. Tak tylko piszę ¯(ツ)


@kartofel: zesrałeś się. Ciekawa to będzie reakcja policjantów cisnących beke z takiego oburzonego frajera, który przychodzi na komisariat ze zdjęciem dupy w bikini.
  • Odpowiedz