Wpis z mikrobloga

skąd info że to ukrainiec? tutaj piszą że obywatel polski:


@cirspmtugp: z obsranej dupy prawaka. Dla nich każdy, kto coś odwala to Ukrainiec. Co to pierwszy raz tak oskarżają?
  • Odpowiedz
@Wattson: czarny przestępca zastępuje białego przestępcę, wiadomo
To nic że zanim przyjechali obcokrajowcy to przestępczość w polsce spadała, a od pojawienia się ukrów rośnie dziesiątki razy szybciej niż wcześniej spadała
  • Odpowiedz
@Wattson: efekt braków kadrowych w policji. Co raz rzadziej widać patrole na mieście jakiekolwiek, nawet drogówki.
Najgorzej jest w dużych miastach.
Z roku na rok będzie gorzej, przestępcy się rozzuchwalą. Raz że nie ma patroli a dwa jak już coś się stanie to się czeka godzinę.
  • Odpowiedz
Bardzo bym prosiła wszystkie osoby o prawicowych poglądach do opuszczenia tego wpisu, ponieważ nie wnoszą państwo nic do dyskusji.


Zatrzymany to Europejczyk narodowości polskiej, krakowianin z tradycyjnym narzędziem ludowym dla tego regionu, bardzo możliwe, że ma również w mieszkaniu portret Jana Pawła II oraz głosuje na konfederację:


@Wattson: Wielka wygrana lewaka, sprawca okazał się polakiem xD (Czego sam nie wykluczałem, tylko poddałem w wątpliwość twoje stwierdzenie, że to polak, gdzie nie podałeś na to żadnego źródła.) Napisałem że powinno się wyjaśnić i wygląda na to, że się wyjaśniło tak jak mówiłem.
BTW. Bardzo możliwe, że był członkiem Antify i
  • Odpowiedz
lewacy i prawacy nigdy nie odpuszczą, żeby wykorzystać tragiczne sytuacje do pchania swojej polityki, ale z dwojga złego prawacy przynajmniej nie nienawidzą własnego kraju.


@erkav: Ta i dlatego przymilają się do ruskich czy chcą wychodzić z UE. XD
  • Odpowiedz
Bardzo bym prosiła wszystkie osoby o prawicowych poglądach do opuszczenia tego wpisu


@Wattson: ja cię bardzo proszę o opuszczenie Polski, skoro tak bardzo nienawidzisz tego kraju i jego obywateli.
  • Odpowiedz