Wpis z mikrobloga

W ogóle, sporo osób to pomija, ale warto zwrócić na coś uwagę. Wczoraj Fuhrer ogłosił plany na kontynuacje CPK, a Matysiak z tym ruchem społecznym z Horałą wjechała dosłownie DZIEŃ po tym. Przypadek?

Dziwicie się, że zrobiła się taka gównoburza i Matysiak została zawieszona? Nie pamiętacie co się tu działo jeszcze na początku grudnia? PiS dosłownie opluwał wszystkich, bo miał władze absolutną i nikt mu nie mógł naskoczyć. Liczyli, że koalicja nic im nie zrobi (i po części to prawda, bo rozliczenia idą trochę wolno, ale rozumiem, że starają się nie naginać prawa).

Nie pamiętacie jak płaciliśmy na szczujcie, która robiła wszystko, by jedynej słusznej partii nie stała się krzywda? PiS wrzeszczy wraz z Twitterem, gdzie wszyscy co chcą w jakiś sposób obronić rząd są wyzywani od silniczków (przyznaje, że akurat silniczki są odklejone), że mamy się pogodzić, a nie rozszerzać wojne polsko-polską. Szkoda tylko, że gdy byli u władzy to rozszerzyli tą wojnę do niewiarygodnych rozmiarów.

Zaraz ktoś mi tu wyskoczy z argumentem "No ale oni chcą dbać o rozwój" tak tak, a pamiętacie co się stało z Ostrołęką? PiS na początku swoich rządów wolał właśnie w nią inwestować, a nie w atom. W efekcie atom jest opóźniony, a Ostrołęka została całkowicie zaorana. Izera, wszyscy mówią, że hurr durr trzeba to budować. No dobra, ale ona miała być już gotowa w 2023 czyli przed rządami Tuska. I co? I jajco.

Nie dziwcie się, że ludzie nie chcą współpracować z PiSem, bo to właśnie sam PiS godnie sobie zapracował, aby nie wchodzić z nimi w żadne akcje czy układy. Ja sam długo ignorowałem to co Matysiak robi, ale dzisiaj już po prostu przesadziła.

#polityka #sejm #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 3
  • Odpowiedz
@Koziom: nie będzie żadnego CPK, tylko namiastka CPK dla mieszkańców kilku największych miast. Z 80% planów kolejowych zostało w nim uwalonych.
  • Odpowiedz
Wczoraj Fuhrer ogłosił plany


@Koziom: dzięki że dodajecie takie wyrażenia na początku długiego tekstu. Szybciej można zdecydować że nie warto czytać tych wysrywów.
  • Odpowiedz