Wpis z mikrobloga

#telemarketing #telefony

Lista niechcianych telefonów, jak nie dotacje to badania to próby wciskania kredytu. Tracenie czasu innych powinno być surowe karane.

774 449 209, 756 713 317, 799 361 974
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Tytanowy_Lucjan: Jeden telefon to stary stacjonarny (na TP) a drugi to stara Nokia(na kartę w Orange) więc apka raczej odpada, nękające telefony są do osoby w podeszłym wieku.
  • Odpowiedz
@Toreo Wiem. Ale albo babka chce mieć spokój albo niech nie marudzi i się nauczy paru nowych rzeczy w życiu.
Mój dziadek tylko prostą nokię obsługuje, a za to babcia jego równolatka chciała ode mnie starego kompa i trochę słownikiem papierowym i trochę komputerowym napisała sobie list po angielsku z gratulacjami z okazji ślubu Kate i otrzymała odpowiedź po polsku od pałacu królewskiego z podziękowaniami ((oo))
  • Odpowiedz
  • 1
@Tytanowy_Lucjan: O to super, niesamowita historia i inicjatywa. Ambitnie ale jak widzisz każdy jest nieco inny są osoby w starszym wieku którym łatwiej z technologią a innym jeśli chodzi o jakieś zmiany to przychodzi trudniej, ktoś już się do czegoś przyzwyczaił to stoi tam X lat i tak ma zostać bo blalalal;) ale gratulację dla twojej babci, podziwiam.
  • Odpowiedz
@Toreo możesz jej podłączyć klawiaturę fizyczną i słuchawkę z mikrofonem jak tak bardzo potrzebuje coś trzymać w dłoniach. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Apkę wystarczy raz skonfigurować i raz na jakiś czas kliknąć update bazy śmieci, bo automat kosztuje od jakiegoś czasu 10 zł miesięcznie. Ale zawsze jest też wbudowane Googlowe darmowe rozwiązanie.

Na screenie masz np. Big launcher dla starych ludzi.
T.....n - @Toreo możesz jej podłączyć klawiaturę fizyczną i słuchawkę z mikrofonem ja...

źródło: feature-old-people

Pobierz
  • Odpowiedz