Wpis z mikrobloga

Mirki, w jaki sposób najlepiej (i najtaniej) przetransferować gotówkę Euro na konto walutowe w Sync? Wpłatomaty przyjmują Euro? Póki co mam taką myśl, żeby otworzyć konto walutowe w Alior Banku, wpłacić gotówkę w oddziale, zrobić przelew do Sync, zamknąć konto w Alior Bank

#aliorsync #aliorbank #sync
  • 9
  • Odpowiedz
Póki co mam taką myśl, żeby otworzyć konto walutowe w Alior Banku


@nieznamciebie: Najlepsza opcja. Tylko nie wiem po jakim czasie możesz zamknąć konto bez konsekwencji. Ewentualnie poszukaj kogoś, kto ma konto walutowe gdziekolwiek i niech Ci pomoże. Wpłatomaty nie przyjmują Euro.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: hm, ale teoretycznie powinien mieć jakieś powiedzmy 30 dni na bezkonsekwencyjne zamknięcie konta i zerwanie umowy, na zasadzie "nie spełniło moich oczekiwań". trzeba by sprawdzić w regulaminach, a najlepiej popytać w placówce
  • Odpowiedz
@nieznamciebie: możesz otworzyć w aliorze i tak jak już było wyżej jest bezpłatne jak nie weźmiesz karty, wpłaty i wypłaty w oddziałach darmowe (nie wiem tylko czy 1 w miesiącu czy bez limitu bo za często nie bywam), do synca na walutowe przelewy natychmiastowe i bez opłat. Możesz też założyć konta wtym aliorowym kantorze też są bez opłat (bez karty) i z pełną obsługą w oddziałach alior. Ja mam to
  • Odpowiedz