Wpis z mikrobloga

@kiszczak ogromna marze maja. Kupujac nikotyne 1000 mg/ml (tylko na dzialalnosc,bardzo toksyczna w tym stezeniu) i glikol+gliceryne na aledrogo robisz 2 litry plynu o mocy okolo 6 mg/ml za okolo 100 zl (z oplatami za przesylke). Dowolny aromat to tez grosze,gdy np chcac miec mentholowy kupujesz menthol krystaliczny i rozpuszczasz. Sklepy z plynami do epapierosow do zloty biznes. Jestem przekonany,ze prog wejscia na rynek jest podniesiony przez potencjalna wizyte smutnych panow,jesli
  • Odpowiedz
@kiszczak z tego,co dowiedzialem sie od goscia siedzacego w chemii przemyslowej od lat,zadnej,o dziwo. Regulacje sanepidu obowiazuja,czyli np wyciag o odpowiedniej efektywnosci do pracowni chemicznej. Ale progiem jest zalozenie sklepu. Za duza marza,zeby ktos na rynek ot tak wpuscil nowego.
  • Odpowiedz
@hiliqsupport 20,00 USD$SZJH (10-15 working days. incl. import tax) - jak wybiorę tą opcję dostawy to odprawę celna ogarniacie wy czy jest to po mojej stronie. Proszę o szczegóły jak to wygląda. Jestem zainteresowany zamówieniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@lolek999: Przepraszamy za późną odpowiedź. W celu szybszej obsługi możesz skontaktować się z nami za pomocą czatu Livechat.

Koszt wysyłki obejmuje opłatę celną oraz dostawę bezpośrednio pod wskazany adres. My zajmiemy się odprawą celną w Twoim imieniu, dzięki czemu nie musisz przesyłać żadnych dokumentów. Dodatkowo nie musisz płacić opłaty importowej, wszystko jest wliczone w cenę wysyłki.
  • Odpowiedz