Wpis z mikrobloga

Szanuję mocno, że jeszcze oglądacie te wyrzygi klapka i łysego. Lato, piękna pogoda, mecze, mnóstwo rzeczy do robienia. Gdyby nie wy, nie widziałbym, co się dzieje w uniwersum. Oglądanie klapka to jeszcze mógłbym zrozumieć, chociaż dla beki, ale łysego, to już trzeba być fanatykiem. Psy, jajecznica, sreyle na skuterku. Nie ma nic nudniejszego na youtubie. #raportzpanstwasrodka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@novellista: ja mam akurat na odwrót, nie mogę znieść gniotów Gapcia, jak słyszę jak udaje że jest elokwentnym i mówi ą ę, za to prezes to prezes, zawsze jego gniot wleci do porannej kawki, traktuje to jako taki mini serial typu chłopaki z baraków, dobrze się przy tym odmóżdzyć
  • Odpowiedz
Lato, piękna pogoda, mecze, mnóstwo rzeczy do robienia.


@novellista:
No właśnie idę pomalować bramę, w tamtym roku pomalowałem do polowy,
dziś postaram się zakończyć ten koncept jak nie będzie padać.xD
  • Odpowiedz
@dizel81: zrób szota jak w ostatnim gniocie z dziś gapa mówi że prowadzi kanał rodziny, kórwa rodzinny, chłop 2 dzieci z dwoma innymi kobietami i 3 w planach prawdopodobnie a on prowadzi kanał rodzinny XD
  • Odpowiedz
Lato, piękna pogoda, mecze, mnóstwo rzeczy do robienia.

@novellista: Dlatego ostatnio nie chce mi się robić shotów z live na KamboShoty. Jest zbyt ładna pogoda, aby siedzieć przed ekranem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz