Wpis z mikrobloga

Cześć, mam #broda prawie jal Hagrid, dotąd jak osiągalna punkt krytyczny to ją ścinałem ale teraz chcę dowalić by rosła =)
na codzień przycinam maszynką by wyrównać ale w obecnym stanie rano wyglądam jak borsuk, zarost w każdą stronę, po kąpieli to już w ogóle.
Próbowałem tych pomad z dupy ale to ma konsystencję Nutelli wyjętej z lodówki no i pół puszki na 1x mi szło a do tego #!$%@? dawało.
jakieś tipy dajta pls. Szpreje, maści konsystencji mydła, cokolwiek.
w Barbera mam wywalone bo 1 barber to prawie 3 treningi z moim katem trenerem. Chcę sam albo wcale =)
Zarost twardy potwornie.

#pytanie #barber #zarost
  • 3
  • Odpowiedz
@mitchumi:

rano wyglądam jak borsuk, zarost w każdą stronę, po kąpieli to już w ogóle


Strzelam, że wycierasz ręcznikiem brodę we wszystkie możliwe strony. Trzeba w jednym, pożądanym przez Ciebie kierunku. Jest to mniej efektywne, jeśli chodzi o pozbycie się wilgoci, ale broda jest już wstępnie ułożona. Ja później używam kartacza, olejek i jeszcze raz kartacz. Mam też balsam z zestawu, ale broda się wtedy świeci zbyt mocno, a ułożona lepiej czy stabilniej nie jest. Przy czym pewnie mam nieco mniejszą brodę. Niektórzy używają suszarki i szczotki na wałku albo nawet
  • Odpowiedz
  • 0
Strzelam, że wycierasz ręcznikiem brodę we wszystkie możliwe strony.


@Yaser: próbowałem też w 1 stronę. i tak rano jest fryzura a'la medusa :)
czytałem o jakimś sprayu bałtyckim? co to je i gdzie kupić?
już #!$%@? o lakierze myślałem albo żelu do włosów :D:D:D:D
a najlepsze, że broda to efekt mojego lenistwa. nienawidzę się golić ale chyba zaraz polubię bo mnie ta broda WKURZA
ooo w sumie właśnie jak to
  • Odpowiedz
czytałem o jakimś sprayu bałtyckim?


@mitchumi
nie znam
Może jakieś pomady do włosów zdadzą egzamin? Dobrą opcją jest też zarost 4mm, wystarczy raz na tydzień przejechać trymerem.
  • Odpowiedz