Wkurzający się Ronaldo.. miód na moje oczy.

Nie dość że historyczny mecz, to jeszcze wyszedłem na zero w zakładach w tym roku dzięki temu meczowi, bo w przerwie połowy postanowiłem postawić że drugą połowę wygra gruzja od wyniku 1-0 - miało większy kurs niż zwycięstwo gruzji, więc zaczęło mnie to zastanawiać, czy to przypadkiem nie jest tak że jak portugalia wtoczy, to będzie tak jakby 0-1 dla portugalii i kupon nie wejdzie, wtedy wyższy kurs miał sens.
Nie dotrwałem do końca z tych emocji i 3 minuty przed końcem zrobiłem cash out, bo była już kwota że wychodziłem na zero, i 16% mniej niż jakbym potrzymał do końca, więc nie tak dużo.
#mecz #bukmacherka

Miałem też jeszcze obstawiać 2-0 jako dokładny wynik w tej przerwie po kursie 14.00 ale nie postawiłem, nawet jakbym postawił to pewnie zrobiłbym cash out zaraz po tym karnym, będąc pewnym że zaraz portugalczycy wbiją.

No ale sędzia sędziował na korzyść gruzinów. nie wiem czy tam karnego na ronaldo nie powinno być a ten jeszcze żółtą wyłapał.