Wpis z mikrobloga

@selflessness: jeździłem w różne miejsca w delegacje. Czasem była stawiana nam kolacja, czasem jakieś gifty, no biedy nie było. No i raz pojechaliśmy do Rzeszowa. Audyt wypadł pomyślnie dla naszego dostawcy mimo kilku uchybień. Po podpisaniu notatek ze spotkania nawet firmowy długopis kazali oddać xD
  • Odpowiedz
  • 1
@aarahon długopis to cenna rzecz xD

Ja na Podkarpaciu byłem raz w celach turystycznych i mi sie podobało, do tego tanio.

Za to z infrastrukturą jest problem, w Sanoku nawet nie ma kas biletowych, a na kolejnych stacjach wysiada się na tory xD
  • Odpowiedz
@selflessness: ale fakt faktem - z tamtych okolic bardzo mało zamawiamy z powodów niezbyt oczywistych - nie potrafią spełniać wysokich standardów jakie wymagamy. No chyba że ich zagraniczny inwestor wykupi.
  • Odpowiedz
@selflessness: Cudów nie ma, w tamtych regionie od dekad jest padaka z koleją, na zamojszczyznę elektryfikacja nie dotarła jeszcze. Oferta żałosna, więc mało kto korzysta
  • Odpowiedz
nie dojadę, bo według planów na przyszłość nie będę miał prywatnego auta


@selflessness Wiesz, że "nie prywatnym" samochodem też można jeździć?

Już #!$%@?ąc od twojej tezy, że nie będzie prywatnych samochodów (co by to nie znaczyło)
  • Odpowiedz
za te bezrefleksyjne popieranie pisiorów.


@Dominias: Ale tak samo bezrefleksyjne popieranie peowców to już spoko, co? xD

@selflessness Nie ma co się produkować, #cpk kolejny tag nadający się do śmietnika, bo znowu w gorące lądują wysrywy neuropków. Pod względem politycznym Wykop to totalny ściek.
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: LK7 Lublin-Warszawa została już zmodernizowana i dalej jedzie się dłużej niż busikiem po S17. Nawet początek i konieć jest obok siebie. W Lublinie Dworzec Lublin obok PKP a w Warszawie Contbus staje pod Mariottem, czyli obok Centralnego.
  • Odpowiedz
z tamtych okolic bardzo mało zamawiamy z powodów niezbyt oczywistych - nie potrafią spełniać wysokich standardów jakie wymagamy


@aarahon: więc uwsteczniajmy tę Polskę wschodnią jeszcze bardziej wykluczając ją komunikacyjnie, zajebisty plan.

jak się postarasz, to dzisiaj z Lublina na Okęcie w 100 minut dojedziesz
  • Odpowiedz