Wpis z mikrobloga

@czemuztak: I pisałem o tym zaraz jak wylało się szambo, że pewnie strzelali do swoich. Ale wszyscy zero myślenia i pluli na żandarmerię. Za darmo żołnierzy nie aresztują. Ale wykop to stan umysłu. Upośledzonego.
  • Odpowiedz
@wolepiwo: wk#rwia mnie gadanie, że żołnierz oddał strzał i trzeba po nich jechać, mam masę przyjaciół w wojsku, niektórzy teraz stacjonują w Libanie, mają kontrakt do października i j$bie mnie te lewackie gadanie, żołnierz broni kraju, on jest po to żebyś miał spokój w domu
  • Odpowiedz
@wolepiwo: nie piszę o Tobie, ale jest masa pustych łbów, co plują na naszych żołnierzy, bo oni są be i trzeba wpuszczać imigrantów i się nie bronić, pomijam fakt stabilności kraju
  • Odpowiedz
  • 3
@wolepiwo Trochę inna sytuacja, żołnierze strzelali z normalniej broni służbowej, na którą mieli pozwolenie. Szymczak używał broni niezarejestrowanej, którą wniósł do miejsca pracy nie mając na nią nawet uprawnień.
  • Odpowiedz
@wolepiwo: Nie wiem, może dlatego że jest różnica między policją a wojskiem i wyciaganiem konsekwencji XD Jeszcze blad w nazwisku komendanta, kek. W dodatku konsekwencje sa wyciaganie do szarakow, a nie generałów.
  • Odpowiedz