Wpis z mikrobloga

ogólnie zażenował mnie trochę sposób wykonania jedenastki przez Lewego, ale no gol jest gol, więc to najważniejsze

natomiast zaobserwowałem, że co by się nie działo to komentarze są następujące:

lewy strzela - tylko karniaczki umi, piłkarzyna marna
lewy nie strzela - buahaha nawet karnego nie trafił
lewy cieszy się - i z czego on się cieszy? mecz o nic
lewy nie cieszy się - patrzcie jak ma w dupie kadrę

#lewandowski #euro2024 #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
@uwaga-mowa-nienawisci: Nie wiem jak inni, ale ja mam o nim stałe zdanie, że to piłkarz sytuacyjny, finiszer kończący akcje i siłą rzeczy w reprezentacji będzie znacznie mniej skuteczny. Zwłaszcza jak mu się nie chce...
  • Odpowiedz
Wychodki mają bekę z kultu JP2, a zarazem bóldupią o "obrazę" majestat bezjajecznego piłkarzyka, który w kadrze robi co najwyżej za produkt PR-owy.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: A może Lewy po prostu nie zrobił szału w tym meczu? Na serio, Lewy to piłkarz jak każdy inny. Zrobił zdecydowanie największą karierę w kadrze, ale to nie znaczy, że każdy jego występ jest zasługuje na same pochwały. Także przestań się zachowywać jakby naruszono piłkarską świętość, bo to Ty się zachowujesz jak małpa bez własnego zdania XD
  • Odpowiedz
@Antihero: Tak bardzo to! Wrzuciłem post, że było mnóstwo sytuacji kiedy chłopaki ruszają z akcją a Lewy zostaje się z tyłu jakby nigdy nic a poza tym ten karny to jakiś kasztan i zwyzywali mnie od pajaców, którzy się nie znają XD No ludzie, co z tego co napisałem było nieprawdą? Heh, traktują Lewego jak piłkarską świętość i jeszcze to innym zarzucają bycie małpami bez własnego zdania XD Bo skrytykowali
  • Odpowiedz