Wpis z mikrobloga

@programista15cm: ale że tak skręcić prosto w środek naczepy tira? Nie no, serio pytam XD Wiem, że sobie trollujesz, ale serio mnie to zastanawia, co niektórymi kieruje. Bywa że wyprzedzam dwa tiry, wyciskam z mojego grata siódme poty, jadę 150, a tu mi podjeżdża gościu i mruga. Gdzie ja mam zjechać, w naczepę, na trawnik obok, rozłożyć skrzydła i odlecieć? XD
  • Odpowiedz
@programista15cm na czymś prawko zdawali. A wystarczy mieć mózg, spojrzeć na prędkościomierz. Nie wszyscy jadący zgodnie z przepisami równo z limitem mają za słabe auto, więc ten argument to może wytłumaczenie zachowania tylko tych ostatnich debili.
  • Odpowiedz
Nie wszyscy jadący zgodnie z przepisami równo z limitem mają za słabe auto


@jutubowy_kot: ale on nie chciał zgodnie z limitem. Walczysz z chochołem.

Chodziło o to właśnie że jak ktoś nie jedzie z limitem to ktoś za nim zaklada ze mogłyby przyspieszyć ale nie robi tego po złości
  • Odpowiedz
@Shamson: i czym mierzysz tą prędkość zgodną z gps? jak panowie staliby z suszareczkami to mimo wszystko co, mandacik i w #!$%@? punktów za przekroczenie prędkości o te 30-40 km/h? xD

pytam poważnie, bo ja w renówce #!$%@? sobie 140 na liczniku, a realnie pewnie jadę wolniej, ale nie widzi mi sie dostac punktów bo #!$%@? wie jak oni mierzą tą prędkość, ch wie gdzie dronik lata i czy nie
  • Odpowiedz
@malinq: no ta, ale jakies konkretne urzadzenia? ktore sa przez bagiety uznawane w razie konfliktow typu "#!$%@? tam, jechal pan 170, nasza suszareczka wykazala, plac mandat ew do sądu i udowadniaj"?
  • Odpowiedz