Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu będę sprzedawał samochód. Niestety nie jest w jakimś super stanie, i jestem tego świadom, dlatego nie chce brać niewiadomo jakich kwot i pewnie byłby to jeden z tanszych wystawionych na takim otomoto, ale zastanawiam się jak do tego podejść.

Ma takie mankamenty jak:
- czasami lekko woda przecieka do klapy bagażnika
- troche zgnite zawieszenie
- jedne drzwi się nie otwierają za pomocą kluczyka
- czasem przy ruszaniu na 1, np. skręcając, troche coś piszczy, ale nie wiem co to - tbh mogą być to hamulce albo jakieś zawieszenie, not sure, nie znam sie

no i w sumie tyle, tak mechanicznie i silnikowo powinno być wszystko wporzo bo tam to wszystko na bieżąco wymieniałem i naprawiałem na co mam jakieś niby dokumenty

no ale jak ja opisze to co napisałem tutaj, to przecież nawet jak to będzie poniżej ceny rynkowej to i tak pewnie nikt tego nei wezmie, bo kto wchodzi w ogłoszenie, czyta że zawieszenie pordzewiałe i nadal chce te auto XDD

nie wiem jak do tego podejść, za bezcen też raczej wolalbym tego nie oddawać, a nie chce ukrywać tych wad, bo lubie byc uczciwy XD

to autko z 2008r, wiec no też niby nikt nie oczekuje nówki, ale no nie wiem :C

jakieś tipy? myślałem by ewentualnie najpierw zrobić te rzeczy ale no troche zależy mi na czasie bo wolalbym nie płacić już OC pod koniec lipca xD

#samochody #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Akke dlatego jest tyle ogłoszeń "pali, skręca, hamuje" ;)
Albo idziesz tą drogą licząc się z tym, że potencjalnie wpuścisz kogoś na minę, albo piszesz szczerze i zgłosi się ktoś, komu to nie przeszkadza bo np. bierze auto na dawcę albo do jakiegoś wrak race
  • Odpowiedz
sto razy łatwiej jest naprawić auto mechanicznie niż się je@&ć z rudą


@TypowyBolek: Nie mam tutaj na myśli braku podłogi czy progów ;) Wystarczy rdza na nadkolach w aucie za 3 klocki i już jest wielki problem ;)
  • Odpowiedz