Wpis z mikrobloga

Nie, żeby coś, ale każdy trener wylatywał po przerżniętym turnieju. Za Probierza zagraliśmy najsłabszy turniej w XXI wieku, prawdopodobnie jako jedyna drużyna z dorobkiem 0 pkt i najgorszym bilansem bramkowym, a chłop zostaje.

Dobrze czy nie? Niby dobrze, bo nie dostał bardzo dużo czasu i nie ma sensu co chwilę zmieniać, z drugiej strony źle, bo gówno z nim ugramy. On nawet Ekstraklasy nigdy nie wygrał. To jest taki trener, jakich wielu. Niezły ligowiec z ligi 3 świata (tak należy nazwać nasz poziom). Jak na reprezentację z piłkarzami z Serie A, Premier League, La Liga to jest po prostu śmieszne xD

#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Dlatego trzeba sciskać kciuki za 0:6 z Francją, a później oklepy ze Szkocją i Chorwacją i może akat Skorża będzie miał wtedy wolne xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Za każdym razem gdy zagramy słaby turniej to zwalniamy trenera. I za każdym razem nie pomaga. Może tym razem trzeba zwolnić piłkarzy? Niektórzy już sami się zwalniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@prawilnik: A jakich my trenerów mamy tak szczerze? Emeryt Santos + trenerzy z e-klapy. Był jeszcze Santos, ale jemu się w tym gównie też babrać nie chciało. Ryba psuje się od głowy, a problemem jest PZPN.
  • Odpowiedz
Wzięli cieniasa z cienkiej ligi za trenera repry i się dziwią że cienkie wyniki są. Ja nie wiem co robi Kulesza jeszcze na stanowisku, za takie fatalne decyzję powinien już dawno poleciec
  • Odpowiedz
@Gagagarin: jak kulesza wzial zagranicznego trenera z cv to skonczylo się to najgorsza gra od nie wiem kiedy. dostaliśmy się na te euro jak szczury. powiedz mi jakie argumenty sportowe przed meczem z holandia i austria pozwalaly wierzyc w punkty z takimi rywalami? bo moim zdaniem żadne. jedynie myślenie że w piłce wszystko się może zdarzyc. prodiż jest jaki jest. pewnie będzie dalej lipa ale dajmy chlopu popracowac. ciągle zmiany
  • Odpowiedz