- wielki awans w barażach po meczu z Walią, gdzie przez 120 minut nie oddaliśmy celnego strzału

aż się boję tej nadchodzącej ligi narodów i eliminacji na mundial XDD

#mecz #reprezentacja
  • 10

@pro666full: która to Walia później w meczach towarzyskich przed Euro dostała wcir 4:0 od Słowacji i zremisowała 0:0 z Gibraltarem xD
@pro666full: Michniewicz po dramatycznej końcówce w Legii dostaje kadrę.
Probierz po slabym graniu mlodziezowki i problemach w Cracovii dostaje kadrę.
Kto teraz głównym kandydatem? Stokowiec czy Tadeusz Pawłowski?
@Jednorenki_Bandyta: pada tak argument, że polska liga cienka itd... No OK pełna zgoda, ale jak traktować trenera, którego w ostatnim czasie ta cienka polska liga wysrała?
Probierz coś niby osiągnał w tej lidze, ale nie bierze się gościa na selekcjonera po takiej złej passie. Jaki to ma cel? Żeby się odkuł w kadrze?
Mimo wszystko Nawałkę i Brzęczka brali jak byli na fali wznoszącej w swoich karierach klubowych.
@prismo: przecież Nawałkę to wzięli z tego co pamiętam na początku sezon, bo był w czubie tabeli z Górnikiem, nie wiem czy w ogóle liderem byli, ale nic z nimi nie wygrał xD A wuja to już w ogóle, trenował Wisłę Płock, najbardziej bezpłciowy klub w ekstraklasie.

Przy nich Probierz to supergwiazda ekstraklasy, oprócz tego myślę, że selekcjoner nie musi być niesamowitym taktykiem, bo w kadrze nie da się wypracować
@Marian_Kvtasiewicz: Jezu, ale bredzisz. W ogóle nie zrozumiałeś z tego co napisałem.
Nawałka zdobył mistrza z Wisłą i Puchar, a Probierza wywalili stamtąd na zbity pysk i co z tego? ;/
Michniewicz ma jeszcze więcej osiągnięć od Probierza, nawet w europucharach, ale co z tego, skoro za prawie spuszczenie Legii do 1. ligi powinien dostać wyrok w gułagu, a nie kadrę...
Brzęczek zdobył rekordowo dobre miejsce z Wisłą Płock.