Wpis z mikrobloga

@r3solver mało co nie rdzewieje teraz. od 2013 masz dacie duster po lifcie która jest wyjątkowo dobrze zabezpieczona i prosta w budowie jak cep
No ale to bardziej crossover

Kia cee'd 2 z tych późniejszych też była całkiem nieźle zabezpieczona a od około 5lat znów lipa się robi

Jeszcze Octavie 2 całkiem nieźle się trzymają
  • Odpowiedz
@r3solver: nie kupuje nic, bo 30K to już na tyle dużo kasy że jest za duże ryzyko wtopy i samo w sobie jest nie opłacalne, bo przepłacasz 20K tylko po to żeby auto robiło to samo i tak samo, co takie za 10K.
Albo auta do 15K albo nowe z salonu - przynajmniej ja mam takie podejście
  • Odpowiedz
@Retoryk: jakbym chciał to mogę sobie i za 30k kupić, więc stać mnie na takie auto. Masz 15 lat że jak cię na coś stać to musisz to kupić? Jak ktoś nie ma najdroższego telefonu to też znaczy że go nie stać na lepszy? XD
Poczytaj o terminie gospodarowania kasa, czy stosunek ceny do jakości to może coś załapiesz ;)
  • Odpowiedz
@r5678 ja też jeżdżę tanimi i starymi samochodami z prostego względu. Mało jeżdżę. 4 kilometry w jedną i drugą stronę po mieście do sklepu do przedszkola do pracy
Kupno droższego samochodu to strata pieniędzy w takiej sytuacji.wole trwały i starszy samochód który stracił w 10 lat 2-5 na wartości niż 15 czy 20

Na studiach 10 lat temu kupiłem Clio 2 za 4.5k i tek nim jeżdżę aż się nie zepsuje,
  • Odpowiedz