Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie przed komputerem, dzwoni do mnie telefon z pracy, a tu mają dla mnie propozycje. Mówią cześć Lardor wiemy, że śmigasz Trabantem, szukamy kogoś kto się zna na tych wozach. Mówią, że pomyśleli o mnie w pierwszej kolejności i pytają, czy nie chciał bym poprowadzić na paradzie autobusów Warszawy m20 no to nawet się nie zastanawiałem. Zawsze chciałem prowadzić ten wóz szczególnie w wersji Pobieda! Marzenia się spełniają #marzenia #samochody #motoryzacja #gownowpis #chwalesie #pracbaza
Lardor - Siedzę sobie przed komputerem, dzwoni do mnie telefon z pracy, a tu mają dla...

źródło: pap_20240411_0KY

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Lardor: aż dziwne że nie zaproponowali tej fuchy koledze dyspozytora/planisty tylko naszemu Lardorkowi <3 Coś sie zmienia w tej firmie czy to tylko przypadek i dalej jak w chlewie ?
  • Odpowiedz
@Lardor: Pytam bo na Hucie i Podgórzu takie reprezentacyjne fuchy dostają tylko koledzy dyspozytora i ładne panie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu firma z ISO 9milionów
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@piekuo a mnie wybrali bo wiedzą, że ja mam fioła!!!!!!! Firma mnie wreszcie dostrzegła i zaczyna rozwijać w stronę mojego hobby
Lardor - @piekuo a mnie wybrali bo wiedzą, że ja mam fioła!!!!!!! Firma mnie wreszcie...
  • Odpowiedz