Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

57-letnia kobieta w dzisiejszych czasach, jeśli o siebie dba. Ale incel i tak będzie myślał, że po 30 kobieta robi się jest zdesperowana i będzie leciała na najgorsze ochłapy byleby mieć chłopa xD A taka Ewa mimo swojego dojrzałego wieku, może przebierać w hakach. Brutalne realia dla mirasów, którzy nigdy nie dostaną choćby cienia uwagi od lufy :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

57-letni...

źródło: 151541512

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

57-letnia kobieta w dzisiejszych czasach, jeśli o siebie dba.


@WyzwolonaPodrozniczka: Dla mnie nadal to nie atrakcyjne. Babcie w jej wieku powinny już wiedzieć, że ich miejsce jest przy pomaganiu wnukom. No sorry, ale taka jest prawda. Ktoś kogo podniecają babcie powinien się leczyć bo to już zboczeństwo
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca:

@WyzwolonaPodrozniczka: Dla mnie nadal to nie atrakcyjne. Babcie w jej wieku powinny już wiedzieć, że ich miejsce jest przy pomaganiu wnukom

Bo ty tak twierdzisz? xD Oczywiście, teraz każda babka po 50 się zamknie w domu bo takie jest marzenie incela, który mimo młodszego wieku sam nie potrafi korzystać z życia :))))

Ktoś kogo podniecają babcie powinien się leczyć bo to już zboczeństwo

Wystarczy, że podniecają atrakcyjnych
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja
Ale przez 30 lat nie była struclem a wy jesteście nimi od urodzenia :))) Fajnie mieć chociaż 30 lat najlepszych czasów - lepsze to niż nic :)))

@dotankowany_noca:
Ale jesteś tu po to, żeby przegrywać swoje życie i żalić się ja ostatnia p!zda na swój los zamiast wziąć się za siebie. Ja chociaż dostaję za to kase a ty wegetujesz i nie masz z tego żadnych profitów :)))
  • Odpowiedz