Wpis z mikrobloga

Była u mnie policja w związku z poprzednimi wpisami, przyjechała karetka zabrali mnie na sor, potem konsultacja z psychiatra, moglem zostać hospitalizowany, ale doktor nie wdziała takiej potrzeby. Jutro opisze co się #!$%@?ło, może papiery tez.
Czuje się dobrze, nie mam myśli samobójczych, ani nic w tym stylu, cała akcja bo bałem się, że zrobią mi Stachowiaka, albo Leppera.
Informuje, ze jeszcze dycham, bo kilka osób się zainteresowało, chociaż by dla beki.
  • 15
  • Odpowiedz
@Zamordowany_przez_policje_pedau: dalej czuję bait (sporo było takich przypadków co ludzie na wykopie robili sobie bekę z tego, że są chorzy), ale jeżeli opisałeś faktyczny stan rzeczy i to jak zainteresowano się Tobą to dobrze świadczy o moderacji, że zadziałała. Chociaż śmierdzi mi tutaj jedna podstawowa rzecz. Trafią do doktora niepoczytalny schizofrenik, który gada, że ktoś kogoś zabije. I co? Wypuszcza do domu, bo cyt "nie widzi potrzeby"? Mało to się
  • Odpowiedz
@KotBojowy: nie musiał. Zapewne otrzymał kopie jego wpisów z wykopu. Poza tym jeżeli pogotowie udziela pomocy w asyscie policji to już na dzień dobry rusza procedura. Dlatego ta cała historia kompletnie nie ma sensu. Wiem, że nie powinno się podchodzić do podobnych spraw obojętnie z heheszkami, ale no wali mi tu trollem na kilometr.
  • Odpowiedz
@JerryManson: zaczęły się wakacje, wiec coraz więcej debili z tagu przegryw nie ma co robić, wiec będą wymyślali takie historyjki, aby choć na wykopie błyszczeć. Wczoraj od 3 rano napierdzielał tą swoją bajkę od 3 rano przez paręnaście godzin. Jednym słowem gość jest zdrowo zaburzony.
  • Odpowiedz
@JerryManson: ale jaka procedura, o czym Ty w ogóle piszesz? xd

Policja może doprowadzić na izbę przyjęć w ramach interwencji, ale jeśli dotychczasowe zachowanie delikwenta nie wskazuje na bezpośrednie zagrożenie życia jego lub innych, to po prostu podpisuje papierek, że czuje się dobrze i do domu. Policja też nie ma nic do gadania, bo przecież nic nie zrobił, to nie przestępstwo mieć schizofrenię.
Często bywa tak, że pacjenci w ciężkim
  • Odpowiedz
to dobrze świadczy o moderacji


@JerryManson: moderacja przy tych zgłoszeniach nie ma nic do roboty, policja kontaktuję się z Michałem i on musi przekazać dane delikwenta
  • Odpowiedz