Wpis z mikrobloga

Ja przez szkołę:
- nie lubiłam nigdy języków obcych. Nigdy nie rozumiałam dlaczego dla kogoś jest to ulubiony przedmiot w szkole. Jak to było niewyobrażalnie nudne. Jakieś kserówki, nauka czasów, udawanie że się pracuje w grupach. Słuchanie tych rozmów z popsutego odtwarzacza wtf xd
- AutoCAD na studbaza boże xd siedź jak cep i przez 1,5 h próbuj odtworzyć co przed chwilą zrobil prowadzący na komputerze ale że jesteś ślepy i głuchy to gówno widzisz i gówno słyszysz. Wychodzisz na debila
- programowanie jak wyżej

Teraz skończyłam na szczęście edukację i polubiłam się z językami obcymi. Łał w końcu rozumiem dlaczego ludzie to lubią xd ale ja je polubiłam po zapłaceniu 4 k szkole językowej gdzie uczyłam się poprzez rozmowę w grupie 5 osobowej
AutoCADa polubiłam po wykupieniu kursu za 300 zł na internecie. Gdzie miły pan w filmikach trwających max 15 minut mi pokazuje dane ruchy. Mam dożywotni dostęp mogę do tego cały czas wracać. Nikt mnie nie goni. Nikt nie porównuje.W tydzień machnęłam semestr nauki na studiach xd

Jak tak dalej pójdzie to może jednak przekonam się do programowania.

W moim przypadku to pokazuje jak szkoła potrafi zniszczyć siłę do nauki u kogoś. Tylko i wyłącznie poprzez promowanie jednego słusznego sposobu nauki. Rodzi to we mnie frustracje. #studbaza #podbaza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach