Wpis z mikrobloga

  • 3
@Grooveer skończ mi trollować pod wpisami, bo i tak każdy wie że jesteś ruskim. Wrzucam pierwsze lepsze źródło, które znajdę na twitterze. Tak się składa, że przeważnie Ukraińcy /pro ukraińskie konta niezbyt chętnie wrzucają tego typu nagrania.
  • Odpowiedz
  • 0
haha ale zapiekło. Ja przynajmniej nie wrzucam prorosyjskich źródeł.


@Grooveer: Sednem wpisu jest nagranie wideo, a nie konto, z którego to wideo pochodzi. Zmieniłem źródło wideo, mam nadzieje, że czujesz się lepiej. Teraz to już nie ruska propaganda xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grooveer: To już sram na to. Trochę szukałem tego wideo u ukraińskich fajniaków i go nie znalazłem. Widocznie boli ich nagranie, które delikatnie może uderzać w ukraińską narrację. Czyli jednak najpewniej pocisk nie zawrócił tylko Ukraina delikatnie minęła się z prawdą i pocisków było więcej niż podali.
  • Odpowiedz
  • 0
pewnie uderzył w jakiś militarny obiekt dlatego brakuje go w raporcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Stay12: Jeżeli lokalizacja nie jest pomylona to jest to Wasylków, kawałek dalej jest lotnisko wojskowe. Lotnisko znane z tego że ostatnio "spadające gruzy" po zestrzelonych pociskach spowodowały w tym rejonie pożar, który gaszono 3 dni. Może to lotnisko było celem albo i nie.

co do nagrania to wcale bym się nie
  • Odpowiedz
@Szinako: ciekawe jak wygląda filtracja na ukraińskich telegramach przesłanych filmików. Czy przypadkiem rosyjscy agenci nie podsyłają im spreparowanych filmików.
  • Odpowiedz