Wpis z mikrobloga

@Stannis_I_Baratheon: na moje oko coś się dzieje w górnej (27) (twojej lewej) siódemce to wygląda najgorzej, blisko komory, nic lekarz nie mówił? W dolnej lewej (37) może coś na stycznej z 8 i chyba 15 ( górna prawa piątka ) na styku z 4. I możliwe 25 na styku z szóstka
  • Odpowiedz
@SylwiaGlus: lewa 7 we wtorek idzie do wyrwania bo mnie po prostu nie stać na kanałowe. Aktualnie mam w niej truciznę bo babka rozwiertała i się okazało że kanałowe. No właśnie martwi mnie ta dolna 7 bo już mam tam plombę. Górna prawa piątka jest zrobiona. Niby lekko mi się lewa 4 ukruszyła ale babka chce zrobić dokładne zdjęcie zęba i zdecyduje co tam zrobić. Myślę też żeby dolnych 8
  • Odpowiedz
@Stannis_I_Baratheon: a bo pewnie myślisz o prawej dolnej siódemce z wypełnieniem, mi chodziło o lewą, tam ma styku z 8, też coś się dzieje głęboko dość. A pytałeś o przegrodę nosową, i zatokę lewa strona ci się nie przytyka?
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: lewa 7 nie żyje. Tydzień temu była zatruta. Z górnych zębów mam wyleczoną prawą 3 (kanałowe), 4,5 i 8.Prawa góra to 5. Zastanawia mnie ta górna 6 lewą i prawą co się nimi dzieje. Nie wiem co z tą 4 lewą górną bo ona jest z tego co wiem pęknięta ale czy da się ją uratować bez kanałowego to nie wiem. Teraz mi zależy żeby zrobić dolne 5 i
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: a co myślisz o tej 4 lewej górnej? Z tego co widzę to ta tomografia naprawdę jest dokładna i dość spoko. I tak jak pisał @affairz. Gdybym nitkował zęby to bym nie miał aż takich problemów, a jedynie co robiłem to szczotkowałem. Trójka mi pękła podczas majówki i od tego czasu zabrałem się za zęby. Prócz latania wszystkich jakich się da to nitkuje raz, dwa razy w
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: z tego co widzę to ta tomografia potrzebuje skierowanie. Może być to skierowanie od lekarza rodzinnego czy musi być od stomatologa?
Rozumiem, czyli trzeba mieć nadzieję że obejdzie się bez kanałowego. Najbardziej mnie boli fakt że podczas jednej wizyty robią mi tylko jednego zęba, a z chęcią bym sobie robił po dwa jak ubytki są na stycznych.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: z tego co piszą na internetach to trzeba po prostu skierowanie i tyle. Tam gdzie chodzę nie mają tomografu. Teraz idę do innego dentysty i zobaczę czy da radę zrobić więcej niż jeden. Bo tam gdzie chodziłem to 30 minut na pacjenta i tyle. Wracam do dentysty gdzie robili mi kanałowe trójki. Mają tam trochę drożej ale też jednak sprzęt top. Do aktualnej dentystki chodziłem dlatego że miałem bardzo
  • Odpowiedz