Wpis z mikrobloga

@An-Dagda: walilem dwusetke i 2 piwa po poludniu na "start dnia". nie polecam. alkohol robi wode z mozgu. ogarnalem escitalopram i lamitrin i 3 miesiace czysty i mnie nie ciagnie. teraz rozumiem ile kasy i zdrowia poszlo w bloto i zdalem sobie sprawe ze to wcale nie sprawialo ze czulem sie lepiej.
  • Odpowiedz
@An-Dagda alkoholizm to złożony proces i raczej to nie jest tak, że alkoholikiem jesteś od danej daty. Delirka jest fizycznym objawem oddstawiennym - aby jej doświadczyć najpierw trzeba dużo pić, a później wytrzeźwieć.
  • Odpowiedz
@An-Dagda: jak wypije 1 piwo to pije na maksa. Np jak przychodzę z pracy i kupię 2 piwa to wypije 4 bo to jest max aby następnego dnia być rano trzeźwym. Jak mam np piątek to wypije z 6-8 a w sobotę ok 12 piw. Alkoholizm w moim przypadku sprowadza się do stwierdzenia a hooj jeszcze jedno mi nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
ze nie mozesz wypic nawet 1 drinka bo od razu tracisz kontrole i wpadasz w ciag


@An-Dagda: o, dokładnie tak!
Ja schodziłem ze statku, i udawało mi się raz odwiedzić rodziców, raz siostrę, I raz dentystę zahaczyc - najlepiej pierwszego, maks drugiego dnia po zejsciu na ląd, bo jak pękala mi pierwsza flaszka, to wszystko, ale to dosłownie wszystko, moje plany na urlop, remont, odwiedziny, kursy - wkładałem do magicznego
  • Odpowiedz