Wpis z mikrobloga

Każdy z nas ma prawo do rzetelnego i etycznego przekazu reklamowego. Dlatego też w ubiegłym roku zgłosiłem do Komisji Etyki Reklamy przekaz reklamowy audiofilskiego kondycjonera uziemienia, który przesłał mi jeden z czytelników – nie po to, żeby czegoś komuś zakazywać, ale zwyczajnie, żeby dowiedzieć się, czy wykorzystywanie cytatu subiektywnej opinii w takiej reklamie jest etyczne. Szczególnie że cytat twierdził, że dzięki kondycjonerowi muzycy „intensyfikują współpracę”. Na nagraniu :)

Reklama oraz to, co odpisała mi KER, znajduje się w nagraniu poniżej:

#tonskladowy – największe absurdy #audiovoodoo
Roszp - Każdy z nas ma prawo do rzetelnego i etycznego przekazu reklamowego. Dlatego ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@PanCzapeczka: Wiem, że na niego czekasz i wiem, że obiecałem, że będzie. Sorry mirku, dwie rzeczy się tu nałożyły, jak chcesz to Ci udostępnię na priv to, co mam na chwilę obecną. Niestety, po obniżeniu sufitu o te kilka centymetrów, pojawił się u mnie flutter, a że w ostatnim czasie jakaś dzika grupa audioświrów się na mnie zasadziła i #!$%@?ą się o co tylko mogą, to postanowiłem wstrzymać materiał, żeby
  • Odpowiedz
@Roszp: czyli już wiadomo, że możesz pisać wszystko o sprzęcie dla audiovoodoo, komisja etyki ma to głęboko gdzieś i na tym chyba bazują wszelkiej maści firemki co piszą te bzdury o cudownych kablach XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Roszp a co jest złego w kolumnach blisko ściany tym bardziej, że masz kolumny zamknięte? Poza tym, z tego co kojarzę masz chyba diraca?
  • Odpowiedz
  • 0
@saco: Bo chłop zobaczył film na jutubie "jak ustawić kolumny" i tam było powiedziane, że tak nie można xD
Diraca mam na razie w planach, jako ostatni krok adaptacji
  • Odpowiedz