Wpis z mikrobloga

Miałem kiedyś taką sytuację. Pojechałem na przegląd Samurajem z budą tak zgniją że żal było patrzeć. Diagnosta dostał kluczyki wjechał na kanał i to trwało długo ( ͡º ͜ʖ͡º) po czym wrócił siadł za kompem i powiedział że niestety progi są zgnite i nie podbije wtedy ja bez kozery odpowiedziałem "a rama też jest zdnita?" I wtedy nastąpił reset systemu ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Heady1991 to był młody diagnosta a właściciel stacji poprosił mnie żebym kolejny przegląd zrobił u niego bo wiedział w jakim stanie jest moj Samurajek. Stacja diagnostyczna jest w mieście więc to była szansa by go sprawdzić bo niewiele ludzi jeździ po mieście takimi złomami na zdrowej ramie. Człowiek uczy się przez całe życie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Heady1991 dlatego to trwało tak długo. Widział zdrową pociągniętą barankiem ramę i zgnitą do granic możliwości budę a chciał się wykazać przed szefem. Obecnie to świetny diagnosta bo używa młotka jak sprawdza ramy a to się chwali ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Heady1991 to też prawda. Jakieś 8 lat temu sprzedawałem Forda Ka mojej żony który stał już na parkingu dobry rok. Bębny z tyłu trzymały tak że ciężko było ruszyć, po obu stronach były dziury w karoserii bo poprzedni właściciel nie wiedział jak podłożyć lewarek ( ͡º ͜ʖ͡º) ale blacha z zewnątrz była cacy więc diagnosta sprawdził furę i podbił przegląd bo uwaga amortyzatory były w dobrej
  • Odpowiedz
@kinesin1000 jeżeli po drodze jeździ auto, które jest gruzem, przegniłe na wylot to nie stało się to w pół roku czy nawet rok, diagnosta takie auto puścił na drogę podbijając przegląd
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: Ludzie posiadający dość młode samochody mają wcale nie zdrowsze samochody niż takie gruzy. Dużo oglądam mechaników na yt i to co oni pokazują na wmiarę nowych furach to jest dramat. Powszechne wycieki w kilkuletnich furach to jest norma, wszystko zabudowane plastikiem i właściciel ma w dupie bo nie widzi a pod plastikiem zarzygane wszystko w opór. Plastikowe pokrywy zaworów odkształcające się lub fabrycznie nie trzymające wymiarów to norma. Tego
  • Odpowiedz