Wpis z mikrobloga

  • 117
@rubingramrap99: ludzie muszą zrozumieć że to nie selekcjoner tylko te patałachy są jak beton a nie jak glina którą można ulepić .

Ps. Tu potrzeba twardej ręki , sponsorzy muszą się wycofać , przestać walić kasę bo rozrywki zero a te pieniążki wydać na orliki i trenerów w małych klubach . Dofinansowane powinny być małe kluby a nie te wielkie ze sponsorami niech się sami utrzymują .
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@QHiN: tak jestem Januszem i często to podkreślam . Tu nie ma jednego dobrego rozwiązania bo ja patrzę na to z perspektywy prywaciarza . Nie ma efektów nie ma pieniędzy . Śmiesz mówić o selekcjonerach z naszych klubów jakby to były top kluby😂 Przecież to beton i większość rzeczy zależy od znajomości i kasy .
Mks pierdziszow wielkopolski 😂 #!$%@? mnie i dałeś przykład ze tylko z wielkich miast gdzie s
  • Odpowiedz
@R-87: i jak to sobie wyobrażasz? Hej plus500 przestań sponsorować legie, masz sponsorować od teraz 3 ligowy klubik żeby miał na dodatkowe boiska xd jak dzieciaki są zdolne to trafiają do lepszych szkółek. Polska nie jest jakaś niesamowicie duża w promieniu 100km rodzice znajdą coś sensownego.

Od niedawna duże kluby zaczęły inwestować w szkolenie, trochę czasu minie aż wyplują więcej uzdolnionych graczy. I tak jest lepiej niż kiedyś, zobacz ilu graczy
  • Odpowiedz
został selekcjonerem dzięki swojemu kolesiostwu z Kuleszą


@rubingramrap99: to akurat prawda. Dobrze, że janusze już zamilkły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ludzie muszą zrozumieć że to nie selekcjoner tylko te patałachy są jak beton


@R-87: o to, to. Ilu mieliśmy trenerów w ostatnich latach? Portugalczycy, jak zobaczyli co tu się #!$%@? to obu się odechciało momentalnie xD
  • Odpowiedz
@Paw3l0987:pewnie tak jest nie przeczę , ale w swojej okolicy mam 3 Orliki które są cały czas puste , jeżdżę po Polsce i też widzę pustki , możliwości młodziez ma ale zapału już brakuje , mało turniejów bo brakuje środków nie wiem czy będzie przez to lepiej . Co do prywatnych sponsorów to masz rację to ich kasa ale Orlen i skarb państwa powinni odciąć już dawno tyle że *dzialacze* nie
  • Odpowiedz
@Paw3l0987: mam też chrześniaka młodego chłopaka który ma iskrę do tego zaczął grać w małym klubie i widzę błysk w oku i chęci chciałbym go nakierować żeby tego zapału nie stracił ale to Polska Ba nawet C .
  • Odpowiedz
@rubingramrap99 aha bo to cos zmieni :) po prostu lepszych pilkarzy nie ma w tym kraju i nie bedzie, dopóki w juniorach beda grac ci ktorych ojcowie sponsoruja trenera, pozniej graja ci co maja umowe z menagerem i wpycha ich do klubowej. Tak sie kreci kabarecik. Leo benhaker mowil, ze tu trzeba zmienic caly system szkolenia. Niestety to ukladom sie nie spodobalo
  • Odpowiedz
@R-87: wystarczy jak reprezentacja nie dostanie wynagrodzeń za występy. Patałachy jeszcze nie wyjdą z szatni a już dzielą pieniądze. Od zarabiania są kluby, a w reprezentacji powinni grać tylko ci, którzy faktycznie chcą.
  • Odpowiedz
@apeee: te f-16 to powinny latać nad stadionem i odcinać im drogę do domu 😂 premię mają dostać chłopaki , że 3-4 może bym dał reszta niestety bez szans ale to Polska bogaty kraj.

Piątka mi trochę szkoda bo się chłopaczyna cieszył a potem jakby go nie było na boisku , pewnie miał #!$%@? bo Swoje zrobił
  • Odpowiedz
@R-87 sponsorzy się nie wycofają, bo czemu by mieli. Póki ludzie to oglądają, póki kupują piwo na stadionach, chodzą to oglądać do pubów, kupują koszulki.
  • Odpowiedz