Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak musi się czuć Wuja. Obejmował kadrę po ubóstwianym Nawałce, POD WZGLĘDEM REZULTATÓW wzorowo rozegrał grupę eliminacyjną i... Wiadomo co się stało xD Wróg narodu #1. zresztą ja też wtedy chciałem jego odejścia. A później nikt się nawet nie zbliżył do stabilności wyników za Brzęczka.

Wiem, że trenerem był średnim, może nawet słabym. Ale widzicie jak się czasy zmieniają - wtedy mówiono że się kompromitujemy z Wujem, teraz byśmy się cieszyli z takich wyników. Co tu mówić, jak przegraliśmy 1:2 z Holandią to pół wykopu dostało tej nocy polucji. Szkoda, że przyszedł ten sprzedawczyk Sousa i pokierował naszą drużyną na euro. Za Brzęczka może byśmy nie osiągnęli nic więcej, ale chociaż byśmy się zachowali jako naród elegancko i nie łamali chłopu co wygrał eliminacje piłkarskiego serca.

#mecz #reprezentacja #przemysleniazdupy
MackaCthulhu - Ciekawe jak musi się czuć Wuja. Obejmował kadrę po ubóstwianym Nawałce...

źródło: temp_file8756126775332670135

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu Boniek popełnił tu dwa błędy:
1. Zatrudnił Brzeczka w złym momencie
2. Zwolnił Brzeczka w złym momencie

Zatrudnił go jak ten jeszcze mało co osiągnął, był średnim trenerem w ekstraklasie. 2-3 sezony więcej i może miałoby to sens, ale nie wtedy.
Zwolnił go za to w momencie kiedy mieliśmy pół roku do turnieju, do którego on wywalczył kwalifikacje. Wywalić go po turnieju, ok, nawet jakby go wywalił pod koniec 2019,
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: Lewandowski na niego marudził i wszyscy mówili że jak taki trener ekstrakladsy może trenować WIELKIEGO LEWEGO. A w sumie nie przypominam sobie, żeby wtedy reprezentacja grała gorzej niż za kolejnych trenerów. To samo gówno grają niezależnie czy trenuje ich trener z Ekstraklapy czy jakaś przybłęda z Portugali.
  • Odpowiedz
@miki4ever no i Boniek jak ktoś mu to wytykał to odpowiadał: "no przecież wy nie chcieliście Brzeczka selekcjonera" - dziennikarze i kibice.
Od zwolnienia Brzęczka zaczął się ten cały burdel w reprezentacji, najpierw Sousa, który uciekł przed barażami, potem CM711 i Santos.
  • Odpowiedz
  • 11
@miki4ever @Bonaparte_34 @stirLitzz nie wiem czy się ze mną zgodzicie chłopaki, ale uważam, że i tak tego Probierza trzeba zostawić. Nie dlatego, że jest dobry (ja uważam, że wcale nie ma więcej do zaoferowania niż większość naszych poprzednich polskich trenerów), ale trzeba w końcu zacząć realizować jakiś długoterminowy projekt, a nie zmieniać trenerów jak rękawiczki. Od wielu lat jedziemy schematem eliminacje-nieudany turniej-wywalenie trenera i żadnego rezultatu to nie przynosi.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu jednak Nawalka miał prawie rok na przygotowanie się do eliminacji. Żaden inny trener nie miał tyle czasu później, żeby stworzyć swój team. A pamiętajmy, że zanim Nawalka zaczął wygrywać, miał parę fatalnych wyników w sparingach w pierwszych miesiącach.
  • Odpowiedz