Wpis z mikrobloga

znacie to uczucie jak komuś siedzą w głowie jakieś kawałki a u licha nie może sobie przypomnieć ich nazwy... jeden z kawałków których długo szukałem - patrząc w komentarze na yt nie tylko ja :) , może akurat komuś odblokuję parę szarych komórek
#muzyka
szmij - znacie to uczucie jak komuś siedzą w głowie jakieś kawałki a u licha nie może...
  • 5
  • Odpowiedz
znacie to uczucie jak komuś siedzą w głowie jakieś kawałki a u licha nie może sobie przypomnieć ich nazwy...


@szmij: nie. Wtedy po prostu siadam i go szukam, znajduję, przesł#!$%@?ę trzy razy żeby poczuć iż przeceniałem ten kawałek by zwyczajnie podrasowałem go sobie w głowie nostalgią, po czym zapisuję go sobie na komputerze i już nigdy do niego nie wracam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Greensy: dokladnie :D intro jest podobne do "Baśki"

@aarahon jak należysz do szczęśliwców którzy pamiętają słowa albo melodie na tyle dokładnie by wyszukać w jakimś serwisie do szukania po melodii... to ok. czasami się trafia utwór którego nie jesteś w stanie nawet umieścić w ramach czasowych bo to muzyka klasyczna
  • Odpowiedz
@szmij: no to tak to nie mam. Może dlatego że nie powiązuję muzyki ze wspomnieniami albo dlatego że często słucham programów typu „tego się słuchało” przez co w miarę odświeżam sobie starsze piosenki.
  • Odpowiedz